Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Gość Cannashop.pl

Osoby zostały już wybrane, na dzień dzisiejszy prosimy się już nie zgłaszać.

CZAROdziej skontaktuj się z Nami na PW. Paczka nie została do Ciebie wysłana ze względu na to że jako jedyny nie podałeś danych do wysyłki.

 

Pozdrawiamy,

Cannashop.pl

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

konkurs zakonczył sie 17 kwietnia, od razu wysłałem dane, ale nie wiem przez co nie doszły po 2-4 dniach zorientowałem sie ze nie ma mojej wiadomosci w wysłanych wysłałem jeszcze raz co najmniej 3-4 dni nie była otwierana moja wiadomosc, bo jakims czasie skowsowałem bo jakos niepewnie sie czuje gdy moj adres jest gdzies w wiadomosciach, pisałem pare mejli ( na jeden ten poczatkowy napisali ze nie dostali adresu) adres od razu wysłałem 2 x na wszelki wypadek, i na wszelki wypadek jeszcze na trawce w sobote odczytali ( ani me ani be nie napisali czy wyslą czy nie na mejlu tez mi nic nie odpisali) do tej pory nie mam nasionek, jak dla mnie troche niepoważne podejscie do "klienta" baaardzo słaby kontakt, ze swojej strony nie polecam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

proponuje wejsc na strone i przypalic janka i napisac do nich o info o jakiejs odmianie jak odpisza to zapomnijcie o akcji znicz

chyba ze kolo ze sklepu ma jakis problem lub paczki zginely co mi sie przytrafialo duzo razy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Cannashop.pl

Witamy,

 

Wszystkie paczki wyszły oprócz te dla CZARodzieja, ze względu na to że właściciel sklepu miał wypadek ale to nie temat na forum.

Osoby które nie dostały paczek proszę o informację na PW, w poniedziałek poleci paczka z gratisami do CZARodzieja i odrazu sprawdzimy co z resztą.

 

Pozdrawiamy,

Cannashop.pl

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panowie z cannaschop

takim sposobem organizując open seeda

gdzie paczki nie dochodza tracicie ludzi kto od was kupi pestki ?? Jak paczki np giną

pozdrawiam

nie jest to z mojej strony jakas zgryzliwosc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+