Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Książki - co czytacie, co polecacie.


Jaskiniowiec

Recommended Posts

  • Replies 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"Lance Armstrong - Moj powrot do zycia" ksiazka o wielkim sportowcu i czlowieku, ktorego nie zlamala nawet choroba (rak). Lekarze nie dawali mu szans na powrot do sportu, a on nie dosc ze wrocil to jeszcze wygral najtrudniejszy wyscig kolarski swiata. Swietnie opisane jest wszystko, jego zycie, kariera, jak walczy i wygrywa z choroba. polecam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sapkowski "wiedzmin" V tomow ale warto

Wlatca Pierscieni III tomy + hobbit Tolkiena

mozna do tego kontynuacje bodajze 3 tomy jakiegos jego krewnego bo tez niezle.

jestem legenda- Richard Matheson (film byl mega zmieniony)

Sin City- Franka Millera (III czesciowy komiks) genialne!

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Maciej Pisuk: 'Jesteś Bogiem'.

Książka napisana ku pamięci Piotra 'Magika' Łuszcza, którego pewnie większość z was zna (śpiewał w Kaliber44). Opowiada o historii grupy hip-hopowej 'Paktofonika'. Od początku ich słuchałem, byli moimi idolami a tak naprawdę nic o nich nie wiedziałem. Książka wciągnęła mnie na dobre pare godzin ale nie usnąłem póki nie przeczytałem całej.

Naprawdę polecam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Maciej Pisuk: 'Jesteś Bogiem'.

Książka napisana ku pamięci Piotra 'Magika' Łuszcza, którego pewnie większość z was zna (śpiewał w Kaliber44). Opowiada o historii grupy hip-hopowej 'Paktofonika'. Od początku ich słuchałem, byli moimi idolami a tak naprawdę nic o nich nie wiedziałem. Książka wciągnęła mnie na dobre pare godzin ale nie usnąłem póki nie przeczytałem całej.

Naprawdę polecam :)

ja również ją polecam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z przedmiotów ścisłych:

'Ewolucja Fizyki' (A. Einstein, L. Infeld)

Książka, dzięki której zrozumiałem (bo umieć a rozumieć, to dwie różne rzeczy :]) wiele teorii z zakresu fizyki, których w liceum uczyłem się tylko 'na blachę'. Ogólnie 'opowiada ona' (bo takie wrażenie odniosłem podczas czytania) postrzeganie świata przez człowieka z punktu widzenia fizyki. Niektóre rzeczy potrafią zdziwić, nawet zwykłego (zwykły=nie jakiś fizyk, tylko osoba, która zna podstawy tej dziedziny) czytelnika :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+