Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

System wertykalny. Gleba + ScrOG. Ciekawe rozwiązanie. Mega plon?


trawnik

Recommended Posts

Cześć, interesuje mnie maksymalna wydajność z wata w namiocie uprawowym. Co myślicie o równaniu:

 

Mega plon= Wertykal + mieszanka glebowa + ScrOG + szczepionka mikoryzowa

 

Chcę zamówić system wertykalny do namiotu 240 x 240 x 2 m i zastosować uprawę na siatce.

System wertykalny ze strony: www.systemy-wertykalne.pl

Do tego 2 x 1000W i ręczne podlewanie. Chyba, że hydro niezmechanizowane, bo ta cała hydroponika.. pompy...spryskiwacze... to tylko strata czasu i pieniędzy. Zabaweczka.

 

Na system wchodzi 80 klonów, 2 tygodnie wega i później flo. Macie pomysł na dobrą odmianę i sugestie jak uzyskać mega plon? Z chęcią posłucham :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

smiem watpic ze ci sie uda ale skoro chcesz to dzialaj. odmiane? amnesia od superstrains super plon i mega laczka. i niepowiedzial bym zabaweczka he

 

A co wg ciebie ma się nie udać?

 

Mówię zabaweczka bo między hydroponiką niezmechanizowaną a zmechanizowaną nie widać różnicy. No, może po za ubytkami gotówki w portfelu..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oczywiście że mamy, niejeden grower przesiadł się na organiczne uprawy np. ja :)

Smak, aromat, dym coś cudownego.

Zobacz sobie mojego trwającego growloga, używam nawozów biotabsa, paliłem po nich towar i się nim zachwyciłem  :D

zero flushu a smakował idealnie.

 

Poprzedni był na cannie i nie byłem  zadowolony z smaku i dymu choć flush robiłem porządny. W hydro nie zrobisz organiki bo by Ci się w zbiorniku życie pojawiło.

 

Hydro działające ciśnieniem (bez pomp) daje możliwość tylko na dolne partie, na górne słabo to widzę.

Więc jak zależy Ci na smaku itd. materiału to zalecam glebę i organiczne nawozy.

Jeżeli wystartujesz zapraszam do założenia growloga, chętnie bym zobaczył ten system w akcji :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

sorka moze faktycznie ofttop. organic grow w ziemi pietterkami . he duzo tego w necie jest jesli masz problen natury ttechnicznej. biotabs obiecujacy jest green planet nawoziki polecam. ale najlepsza opcja jest dobra mieszanka glebowa,humusy, witaminki, trychodermy i inne bajery. no i wiadomo ze wertykale dobrze zrobione zdecydowanie maja wieksza efektywnosc komercyjna. pozdro.i niezapomnij sie pchwalic jak podzlo czy idze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to jednak do akcji wkroczy gleba. Back to the roots :) Wiedziałem, że hydroponika to zabaweczka dla angoli :)

 

Nowy system w porównaniu do innych wertykali pozwala na uprawę piętrową w glebie i daje 0,1m2 na rosinę, co jest zajebistym plusem na korzyść ScrOG.

 

Hmmm może ten system nie umieszczaś w namiocie tylko bezpośrednio w pokoju?  Jak myślicie namiot jest niezbędny?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+