Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Sweet Cheese Auto, Sweet Skunk Auto 46 dzień Przenawożenie ? niedobory ?


Geko

Recommended Posts

Witam, zwracam się z prośbą o radę ;) drodzy państwo otóż to już 46 dzień od wyjścia z ziemi Cheese ma sie zdecydowanie lepiej niż Skunk chciałbym aby wszystko zakończyło się sukcesem dlatego licze na waszą pomoc :) lecimy 

Coco

Hesi

250w

silent td 350

1 mieszający

nawilżacz

40x40x140

 

Sweet Cheese Auto 

46dzień

problemy: żółkniejącę końcówki liści, ząbki ostro wywinięte do góry, lodygi lisci różowe od góry, żółte plamki na listkach Zdjęcia:gallery_38429_526_3512150.jpggallery_38429_526_2166672.jpggallery_38429_526_3513307.jpg

gallery_38429_526_2603428.jpg

 

 

 

 

 

Sweet Skunk Auto

46dzień

niestety tylko 3 zdjęcia ..

Problemy: Wszystko :D generalnie było mocno opóźniony podejżewam że za młodu przelałem rośliny zbyt dużą ilością wody  no i dlatego wszystko wyglada jak wyglada 

gallery_38429_526_3298400.jpg

 

gallery_38429_526_3801897.jpggallery_38429_526_3616826.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Świat stanął na głowie :Facepalm:    tak są w kolorze fioletowym ..  Vito mówisz tutaj o obydwóch przypadkach ? mniej wiecej trzymam sie tabeli hesi z tym że nie daje pełnych dawek .. staram sie trzymac poziom ec 1,6  czyli co okazuje się za mało ?w 36 dniu przelałem go troche wodą ta która wypłyneła spod skunka  miała ec 3,2  :DarthVader:   a od 27 dniatego okresu mierze poziom pożywienia  wczesniej starałem się określać go tylko na postawie tabelki...  ciężko mi też odnieść się  z tą tabelką do roślin AF

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Więc zrobiłem tak jak radziliście skoro to nie przenawożenie ;) rośliny dostały pełne dawki nawozów wartość ec 2,3 

temp to 25-27  

ile waszym zdaniem czasu potrzebuje Cheese aby wpełni osiągnąć wszystkie walory ? w teori do  8 tygodni przewidzianych przez producenta zostały 2 tygodnie... czy moge przytrzymać roślinę troche dłuże a kwiatki będą sobie spokojnie puchły ? 

Dziękuję za dotychczasowe opinię :)

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam to ja dodam swoje dwa grosze 2/3 fotka wyglada na przypalenie nawozem

lecz widac tez ze brakuje jej papu

czyli sie roslinka przyblokowała

niema co czekac tylko robic flush.'a

to tyle

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dziękuje wszystkim za cenne rady :) posiadam mikroskop i obserwuje  trichomy :D szczerze mówiąc ciężko mi stwierdzic czy są przeźroczyste czy mleczne :P więc czekam az zmienią sie w bursztynki oraz pistile zbrązowieją   :harvest:  mam nadzieje że pomidorki jeszcze sporo napuchną bo puki co nie wyglądają zbyt okazale ...   za kilka dni zapodam kilka fotek i będziemy działać dalej ;) pozdro  :trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+