Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
hesi.nl grower.com.pl www.growbox.pl

Recommended Posts

Witam wszystkich ogrodników, chcę was zaprosić do nowego sklepu stacjonarnego w Katowicach oraz internetowego www.sensishop.pl.

Oferujemy akcesoria ogrodnicze oraz nawozy wiodących producentów, a nasz doświadczony personel dołoży największych starań aby każdy klient był zadowolony i czuł się bezpiecznie.

Do końca roku dla wszystkich klientów stacjonarnych przygotowaliśmy rabaty 20% a dla klientów internetowych 15% po wpisaniu kodu rabatowego trawkasensishop.
Do każdego zamówienia dodajemy atrakcyjne gratisy i gadżety.

Paczki wysyłamy pod szyldem firmy transportowej która nie jest związana z branżą ogrodniczą co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo!!

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod podanym numerem telefonu (24h) bądź e-mailem.
Jeśli macie pomysły na to aby nasza strony była wygodniejsza i łatwiejsza w obsłudze proszę śmiało pisać na PW ,a postaramy się wdrożyć wasze pomysły w życie.

Sklep stacjonarny znajduję się w Katowicach pod adresem:

Ul. Jasna 11 (w pobliżu Silesia City Center)
Tel. 507 817 100 (telefon na kartę który będzie się zmieniał więc co jakiś czas warto sprawdzić na stronie)
lub 786248028 (telefon na stałe)
e-mail: sklep@sensishop.pl
gg: 49083976

Serdecznie zapraszam

SensiShop.pl

ps. tu możecie wyrazić opinie o naszym sklepie, przysyłkach, obsłudze itp.

• Upvote 1

Witam sklepik godny polecenia, dobry kontakt szybka wysyłka, na drugi dzień paka na miejscu  przy małych zakupach fajne gratisy typu koszulka, zapalarka, smakowe blety, normalne blety, smyczka, gazety , vlepy, przewodnik w razie problemów z niedoborami, miarka do nawozów, Siona

1xAk47 Af fem, 1xblack afgan af fem :)

Polecam

:peace:

ja również polecam, fajna obsługa, szybko i na temat. Do konca roku rabacik, gratisow pelno mimo tego...

witajcie ,

Chciał bym wam serdeczni polecić ten GrowShop , zamówiłem sobie u nich ostatnio secik do uprawy : http://www.sensishop.pl/kompletne-sety-uprawowe/1053-kompletny-zestaw-uprawowy-hps-150w.html Wysyłka była ekspresowa , do tego wszystko było zgodne z opisem , otrzymałem jeszcze pare bonusów takich jak blunty gazetki NAKLEJKI oraz zapalniczki 2 z czego zapalarki to dla mnie świętość :) POLECEM serdecznie !! Jedyny sklep któremu ufam w 100 %