Skocz do zawartości
thc-thc

grower

TEMPERATURA,WILGOTNOŚć<WENTYLACJA prosze o pomoc


Patryk20lbnz

Recommended Posts

daj lepiej go tak zeby wyciagal to temperatura ci spadnie trzymaj tak na 28 stopni max a 30 to moze byc jak bys co2 mial i jak dasz wentylator na wyciag i temperatura by byla za niska to mozesz regulowac pradem jak masz zasilasz z regulacja albo przyslonic otwor zasysajacy lepiej bedzie jak dasz ogolnie na wyciag i jakis maly taki co by ci dmuchal na rosliny (mieszajacy) by sie przydal , beda wtedy lodygi takie mocniejsze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Urban Farmer

Tak nada się.  Dokup jeszcze jeden na wlot, koszt jakieś 9zł w komputerowym. Będzie wtedy lepsza cyrkulacja powietrza i nie będziesz miał aż takich skoków temperatury.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no mam jeden na wlot dobrze daje wprost na roślinki, a jaka odległość ma bym miedzy roslinka a wiatrakiem który wdmuchuje powietrze???

To zalezy od wielu rzeczy i przedewszystkim jaki masz ten wiatrak ? Tutaj jak kolega mowi wyzej, jak masz jeden to lepiej na wyciag i do tego jakas dziure chociaz na dole jako wlot powietrza yo

wiatrak ten co mam do taki do laptopa 5v ale dobrze daje

do zwiekszenia wilgotnosci dałem 4 szklanki z wodą bedzie git??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ciezko tez powiedziec jaka odleglosc od wentylatora wdmuchujacego do rosliny. Daj poprostu na dole zeby wdmuchiwal i tyle. Podlacz wszystko niech pochodzi troche, zmierz temp i wilgotnosc jak masz czym i zobaczysz. Jak czegos za duzo albo za malo to pisz co i jak albo sam rozkminiaj. To malo razy sie zdarza tak ze podlaczysz i wszystko jest tak ma byc. Ja pamietam tysiace raazy jak zmienialem a to wiatrak bo za maly albo jeden dodatkowy bo za malo i boxa bo przerosly krzaki itd. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+