Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Co zrobić aby zioło nabrało jakiegoś zapachu?


Qulka

Recommended Posts

to te wszystkie zmagania po drodze od ziarna do plonu wpływają na smak i zapach....również ogromna część w tym ma oczywiście gen.

suszenie również nie może być czynnością pominiętą w staraniach, oto efekt
jeżeli sam susz jest nie smaczny tak jak opisujesz to niestety nic z tym za wiele nie zrobisz/
Polecam wymoczyć w wodzie.
Do wody przejdą wszystkie substancje jakie są w stanie przejść,

nie bój się one nie będą potrzebne w paleniu a żywica pozostanie na materiale który będzie odrobinę czystszy. Musisz to zrobić kilka razy w sumie zobaczysz po kolorze wody.
na pewno wyczujesz, że nie będzie tak drapało i może nawet nie będzie takie nieprzyjemne jak na początku
Uratowałem tym sposobem kilka razy palenie którego nie dało się palić
pzdr,
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak zamkniesz w sloiku , nabierze swojego zapachu , a narazie ogórkowo :) "Ogórek Haze"

Na początku moim błędem też było przesuszanie.

Moje strainy dosłownie były suche i czułem się jak bym palił suchego ogórka.

Jednak, gdy je  zamkłem w słoiku, po ok.12 dniach miałem smakowite, oraz pachnące hmmmm...........

Po moich doświadczeniach, zrozumiałem, że smak, oraz zapach idzie zawsze odzyskać.

Ale , i tak uważam, że przesuszanie jest złą metodą, gdyż może smak i zapach odzyskasz, ale i tak tracisz na wadzę materiału, oraz spada jego jakość.

 

 

Ps

 

Jak będziesz chciał iść w tym kierunku, niezaponij o przewietrzaniu słoików.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+