Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Testy na obecność THC w organizmie.


Gość antymef303

Recommended Posts

Witam wszystkich.

W poniedziałek czekaja mnie prawdopodobnie testy na obecność narkotyków w organizmie.

Ze względu, na to ,że dużo palę na pewno będzie wynik pozytywny. Czytałem kilka forów i zależy mi na sposobie zafałszowania wyniku.

Czytałem o witaminie c , o piwie, o mleku, a także o wpuszczeniu kwasku cytrynowego do moczu. Czy może się ktoś wypowiedzieć czy te metody są skuteczne, albo zna ktoś stuprocentową metodę ????

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja bym się nie poddał takiemu testowi.... może pomyśl nad tym. Kwestia ideologii
To jest Twoja wolność osobista i nikt nie ma prawa zaglądać CI w majtki, a tym bardziej żądać od ciebie moczu...
Dla mnie to jest absurd. Jestem istotą żywą, naturalną i to moje życiowe prawo które pozwala mi mieć we krwi i moczu co tylko mi sie zamarzy.
Miałem już sporo razy nieprzyjemności z tego powodu, ale w konsekwencji stawało na moim i czułem zawsze pewnego rodzaju "dumę" że mogłem zawalczyć o moje własne prawa wolności, pozostawić jakąś niesplamioną część gatunku ludzkiego. Bo niewoli już dość....
Z tego co wiem polskie prawo się zmieniło i nawet przy groźbie przymusu nawet policja nie ma prawa przytrzymać pacjenta do pobierania krwi.
Wychodzi na to, że bez Twojej zgody nie mogą pobrać Ci krwi....
Wiem brzmi to dziwnie, ale w jaki sposób zamanifestujesz swoją osobistą życiową wolność?.... którą nam ją tak sprytnie odbierają pod pretekstem opieki. A to tylko zwykłe badanie..... domyślam się, że nie jesteś zniewolony i torturowany z tego powodu... więc głowa do góry.....
pzdr.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+