Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Policja proponuje wręczyć łapówkę za bycie konfidentem


badgrass

Recommended Posts

To samo chciałem powiedzieć Lord. Ci policjanci pewnie też mieli ultimatum tylko że ze strony komendanta. "Albo statystyki sie poprawią albo będzie źle"(tak tylko gdybam) . Osobiście znam osobe ktorej proponowali coś podobnego. Nie zgodził się a po miesiąciu musiał się wyprowadzic do naszego wschodniego sąsiada bo  oni byli wszędzie tam gdzie on.Po 2 tyg stracił prawo jazdy za punkty a w przeciagu 3 tyg byl 3 razy na dolku. Oni doskonale wiedzą jak gnębić takich jak ziomek na filmiku tylko szkoda,że nie potrafia łapać prawdziwych przestępców. Zresztą kiedys opowiadałem wam jak działa policja na pradze i woli to nikt mi nie wierzył. 


Badgrass-ku przestrodze. 
 

  • ul.Wolska 50a lok.13b
  • 01-187 Warsaw, Poland

 


        Strona internetowa amsterdamwwa.pl
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tez jestem ofiara konfidenta teraz pozostalo mi do odpracowania 8 miechow odrobek. Na szczescie skonczylo sie tylko odrobkami a nie jeszcze kara piniezna....Pomagalem mu zarobic nakrecalem prace po tym jak wyskoczyl po 6 latach gibania na recydywie.... Ale co dzien widze tego typa co mnie zagonil bo ma dziewczyne w mojej klatce i mnie sciska za gardlo bo nie chce mu robic krzywdy a moje ja mowi mi dojedz ku**e po calosci.... PoZdrawiam i kolego aby ta twoja sprawa sie wyklarowala :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+