Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Duch Rośliny, palenie drogą do oświecenia?


karwaliasz

Recommended Posts

Cześć. Co o tym sądzę ?

 

Konopie, mimo to że są najsłabszym psychodelikiem, nie znaczy że nie potrafią doprowadzić do stanu zaniku ego.

Owszem, potrafią, pod warunkiem, że POTRAFIMY ICH UŻYWAĆ. Tyczy się to prawie każdego psychodeliku z tym że po konopiach ciężej zapaść w stan zaniku ego niż po np grzybach gdzie już tak

męczyć się nie trzeba hehehe, a nie wspominając już o Salvi divinorum czy DMT gdzie ego pozbędziemy się momentalnie niemal że :)

 

Lekcja nr 1 - musisz być dojrzały, ponad 18 lat na pewno (powaga)

Lekcja nr 2 - musisz, uporządkować wszystko w domu pozałatwiać wszystkie sprawy żeby NIC KOMPLETNIE CIE NIE MARTWIŁO podczas tripa

Lekcja nr 3 - musisz, BYĆ SAM, na opuszczonej, bezpiecznej przestrzeni gdzie NIKT nie będzie Ci przeszkadzał w doświadczeniu TEGO

Lekcja nr 4 - kiedy już powyższe punkty przerobiliśmy, nadszedł czas na przygotowanie się. Napij się wody z cukrem najlepiej glukozą (kilka łyżek) żebyś nie zesłabł przypadkiem.

Teraz weź najmocniejsze palenie jakie masz, nabij cały cybuch fajki wodnej, weź zapalniczke i zacznij się zaciągać siedząc na np materacu. Kilka głębokich machów, odłóż fajke i połóż się.

 

Teraz czujesz mocne bicie serca, czujesz jakbyś leciał,duszności, czujesz cholerny niepokój mówiąc ' za mocno za dużo wypaliłem!!' panika !!

To normalne. Teraz powtórze słowa Terence MC Kenna " teraz pocieszasz się faktem że jeszcze nikt od tego nie umarł ' hehe

A tak na poważnie, leżysz i uspokajasz się. Kiedy już uda Ci się to zrobić, użyj swojego własnego umysłu do przeglądania jakiegokolwiek tematu,

dryfuj gdzie masz ochotę, doświadcz czegoś nadzwyczajnego ! Nie skupiaj się na swoim ciele fizycznym, z nim wszystko w porządku :) (miej taką nadzieje nic ma wkręt nie pozwól na to).

Zwiedzaj odległe częsci własnego umysłu. Piękna sprawa :)

 

Jak mówię, trzeba się tego nauczyć. Mało osób doświadcza czegoś takiego i w rzeczywistości mało kto umie w ten sposób używać konopi.

 

Tyle od mojej osoby, mam nadzieję że komuś pomogłem :)

 

Do używania konopi, jeżeli ma być wykorzystywana w takim celu jak wyżej napisałem ważna jest dyscyplina. Palenie 1-2 razy w ciagu 2 tygodni żeby palić 'zdrowo'.

Palić i nastawić się na doświadczenie czegoś 'świętego' i trzeba wiedzieć czego się chce :) A nie palić ... ' bo mi sie nudzi! hehe' to tak nie działa :)

 

Chcecie zobaczyć o czym mówię, próbujcie, łatwe to to nie będzie dla wielu z Was no ale cóż, kwestia doświadczenia każdy jest inny jednym coś takiego może przyjść szybciej innym później a innym wcale.

 

Powodzenia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+