Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

mój mały boksik


Ktosik_Taki

Recommended Posts

Dzięki za wszelkie uwagi zastanowię się co do filtra nie chcę za dużo kombinować w środku co do folii to się zastanowię czy zmieniać światła jest pod dostatkiem. Co do wyglądu jakiegoś szafo-podobnego nie ma takiej potrzeby. Box stoi w pomieszczeniu do którego nikt obcy bez zaproszenia nie wlezie więc totalny luzik. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

podłączenie filtra w ten sposob jest ok, ale ma jeden minus, otorz zasysane powietrze przez wentyl ( wraz  z pyłem i kurzem wpadają do środka filtra i go zapychają, przez co szybciej bedziesz musiał go wymienić na nowy, odwrotne podłączenie filtra mogło by przedłużyć mu troszkę życie,

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

sory Panowie ale chcąc uzyskać tak ciekawe rrady jakie udzieliliście koledze to muszę założyć nowy temat??

 

Buduję 1. box i wydaje mi się że wchłonąłem sporo literatury jednak nie miałem doświadczenia z indoorem (raptem drugi raz mały out w tym sezonie) i potrzebuję kilka rad, m.in. oświetlenie, wentylacja. Jak również parę rad technicznych bo elektryka jest moją piętą achillesową.

 

PS. tylko nie piszcie żebym poszukał na forum itd. bo znam je. Potrzebjuę rad na moim przykładzie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Możesz dawać tutaj albo otworzyć nowy temat. Masz jakieś pytania pytaj ja dodatkowo wstawiłem sobie hebelek z zabezpieczeniem prądowym a w pomieszczeniu uprawowym zamontowałem czujnik dymu. Co do oświetlenia i wentylacji w sumie wszystko jest ładnie opisane na wielu forach. Na dzień dzisiejszy jedynie problemem jest znikoma ilość informacji na temat oświetlenia led, plazmowego czy indukcji. Co do wentylacji to co się sprawdza u mnie nie koniecznie się sprawdzi u Ciebie jest dużo zmiennych w tym równaniu. Tak naprawdę Bez testów nie za dużo można powiedzieć. Ja policzyłem w sumie wszystko a i tak musiałem wprowadzać zmiany w systemie wentylacji bo obliczenia pokryły się z praktyką w połowie. Pytaj jak będę wiedział pomogę. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+