Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Choroba czy co? zgnił korzeń?


dzejson p

Recommended Posts

mi to wyglada na przelanie,   moze za malo dziur w doniczce , , albo za duzo jedzenia , dlaczego odrazu choroba korzeni , to by byla ostatnia rzecz o ktorej bym pomyslal  ale to tylko moje skromne zdanie jak dla mnie usunac bo juz z tego nic nie bedzie jak nie ma zdrowego liscia to jak roslina ma sobie rade dac

 

 

wlasnie nie mialy duzo papu ani nic..... donice 10l -5 dziur firmowymch i naslonecznione miejsce .... nie wiem wlasnie co to jest

Czcz@ obok jest 7 takich samych roslin ttylko ze nie trenowane i nic a nic im nie jest.... są 30cm od siebie tylko tą trenowaną coś opętało :/

Ok poczekam jeszcze z 3 dni moze walnie słoncem moze... i wywale jak bedzie du*a...bo w sumie bylo z 9 dni opadow ostrych + grad i jakies kwaśne deszcze bo koledze popaliło planta ale w sumie reszta jest ok... takie same stadium nie wiem ocb...

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jeśli wykluczymy przelanie nawozem i złe ph (bo rozumiem że pozostałe 7 mają praktycznie te same waruny), to bardziej coś im blokuje transport składników.. co za tym idzie są 2 opcje

-jakieś gówna(organizmy) absorbują to co powinno być dostarczane roślinie

-podczas treningu uszkodziłeś tkanki rośliny

jedno jest pewne, kontaminacja jest na takim stadium rozwoju że już nie dasz rady uratować tej pani.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dawałem nawozy tak jak zawsze... i to nie jakies z kosmosu tylko 2x biohuma na weg. i 2x plantona po 1 łyzeczke do herbaty...

ja nawet nie mam pomysłu co to może być... jakby wszystkie takie byly to rozumiem przelanie bo padało 8 dni czy 9...

pH sprawdzałem co 6-7dni juz około 4-5 razy i 6.0pH nie schodziło ... takze pH w normie

DarkStar@ ok, zobaczymy ,obyś miał racje he he :)

Ale to tylko jedna... zreszta ok, dam wam foto

post-36692-0-57727500-1370584658_thumb.j

 TUTAJ 1 TYDZIEN WCZEŚNIEJ ,PIĘKNA ,ZDROWA ,NORMALNA .... LICZE NA ODPOWIEDŹ

post-36692-0-17658600-1370590867_thumb.j

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dziekuje za odpowiedzi, ale po 3 dniach poszedłem sprawdzić co sie dzieje i du*a... cała wysuszona aż brązowa...nawet nie robilem zdjecia odrazu ją wywaliłem,bo musze powiedziec ze troszke sie wkurw***łem tym faktem ona miała być pierwsza...

Reszta jest ok,jak bedzie wporządku wszystko to na koniec zrobie GL. pozdrawiam/ temat do zamknięcia

 

 

ps. AHA DO TYCH CO SIE INTERESOWALI :

ZAATAKOWANY BYŁ KORZEŃ- ROZPADAŁ SIE NA KAWAŁKI... BYŁ ZAGRZYBIAŁY ALBO ZGNIŁY NIE POTRAFIŁEM TEGO OKREŚLIĆ...W DONICY BYLA TAKA BIAŁA INFEKCJA (COŚ JAK ZGNILIZNA)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+