Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Trawka a Agrowłóknina - nieznośna pogoda


Bocian

Recommended Posts

Mini foliak jest dobrym rozwiązaniem wystarczy tylko folia i 4 patyki - praktykowałem i polecam, tylko wał w tym że spot musi być bezprzypałowy bo to jest bardzo widoczne. a najlepsze butle są po wodzie 5L. Agrowłóknina ogólnie przyspiesza kiełkowanie, ogrzewa rośliny, nie blokuje światła, chroni przed chwastami i szkodnikami więc jeśli ją zastosujesz to na pewno im nie zaszkodzi

 

a co masz za pechy? dużo ich ? :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

mam roślinki od niecałego tygodnia pod 5l butlami z żywca :D odcialem szyjke i wsadzilem je do doniczek (12l) do gory nogami i nakroiłem ją troche żeby przewiew był. Ślimakol wysypany wszystkie sie pozabijały :) byłem dzisiaj to już mają po 3 piętra (10 listków) 
Odmiany: Red Poison AF fem. (sztuk 4)
Cheese AF fem (sztuk1)
teraz pytanko, czy moge już lać nawóz jakiś ? 
proszę o pomoc, to mój pierwszy sezon, miejscowka w uj bezprzypalowa miedzy haszczami i pokrzywami, zwierzyna nie łazi :)
Trzymajcie Kciuki !

Edit: sadzonki wsadzone 23.05 - rosliny wyszły jakoś 30.05, trzymałem je u ziomka na parapecie do 08.06 (ujowa pogoda) wtedy je wysadziłem, ziemia do róż 5,5 - 6,5 ph ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+