Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

WM x DR x LS x DR


Recommended Posts

WM x DR x LS x DR - Furion w lesie wodę niesie...  

 

Witam wszyskich. Jako ze slonce juz ladnie swieci sezon czas zaczac ! Beda glownie rosliny af ale nie zbraknie tez odmian pelnosezonowych. Narazie na spota w lesie poszly na testa 2 afy chce sprawdzic czy ogolnie dadza tam rade tak jak sezonowki rok temu. Foty robione telefonem ale z czasem cos kupie lepszego.

 

2x WM x DR x LS x DR mniej wiecej 10 dzien

 

Pierwsze zdjęcia z tasty przepadły, w dalszych stronach zdjęcia już są w galerii forum.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Życzę powodzenia i żebyś karłów się nie nabawił :) Swoją drogą, tytuł bajerancki :)

 

1. Jak przygotowałeś ziemie na spoty ?

2. Uprawiasz w lesie czy gdzieś na polance ?

3. Jak z dostępem światła ?

4. Coś przeciwko zwierzątkom leśnym zastosujesz ?

1. pod afy dolki 6-7L ziemia biedronkowa + dolomit

2. akurat te sa w lesie

3 teraz jest git ale jak beda liscie na drzewach to troche biednie tam tego slonca jest, no ale sezonowki dawaly rade tak jak pisalem wczesniej

4 mam zamiar opierdolic na okolo spota zylka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

musialem kliknac po tytule hehe... a tu taka mila niespodzianka z genami hehe...

 

mam nadzieje ze wyrosna, choc bedzie to ciezkie bo wczesnie troche choc dobrze ze pogoda poki co jest, no ale jak zarosnie to moze byc ciasno...

 

Tak jak gada growpro podlewaj zeby nie wysuszylo, choc to jeszcze nie czerwcowe slonko :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

"4 mam zamiar opierdolic na okolo spota zylka"

Ja bym olał wszystkie fikuśne konstrukcje, które zdradzaja ze krzak rośnie z ludzką pomocą, tak to ludzie przejda i nawet nie zauważą, chyba że to takie bezpieczny spot, ale ja tam wole dmuchać na zimne.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Popieram Shamana. W Przypadku tak małej ilości wydaje mi się ze to bezsens. Jak juz cos chcesz robic to polecam porozsadzac takie roslinki z kolcami (czyżby jezyny xD????) Których w lasach pełno + stare śmierdzące skarpety. Sam po sobie wiem, ze mozna przejsc obok masy plantów, stac 5min i nie zczaić :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+