Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

problemy z liśćmi w 33 dniowym plancie ;)


Gość

Recommended Posts

Witam mam problem z moim jedynym pomidorkiem , jest on jeden dlatego prosił bym o szybką reakcję , żeby jak najmniej ucierpiał , bo nie mogę sobie pozwolić na 2 planty ;) 
Na zdjęciach na czerwono (poza 1 zdjęciem ) są pozaznaczane problemy , od 2-3 dni zżółkły mi 2 najniższe liście , na początku myślałem że to przez to że się jeden z nich złamał , teraz już nie wiem , pojawiły się też dziwne przebarwienia , oraz na szczycie wyszedł nowy liść z dziwnym znamieniem , i lekko czubek był przypalony , to od lampy ?? 
Dodam jeszcze że dzisiaj jak wyjąłem roślinkę , to zobaczyłem pod doniczką deskę co kiedyś ją tam wsadziłem i zapomniałem , a że było wilgotno , nawozy itp. to weszła na nią pleśń która prawdopodobnie miała styczność z korzeniami , może to jakoś wpłynąć na roślinę ??  Plancior ma 33 dni życia i 4 dzień na FLO ! podlewam co 3-4 dni ( kiedy potrzebuje) 1 l wody + nawozy ( aktualnie medi-one ). DZIĘKUJĘ za wszystkie podpowiedzi , zjebki itp . Pozdrawiam Łukasz ;) 

zdjęcia pomidorka :
http://trawka.org/gallery/album/183-kontrola-planta-;/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Właśnie nie znam , nie mam phmetra , wiem ze to podstawa , lecz nie posiadam :/ daj ktoś link do dosyć taniego PHmetra :)

 

Ph jak sie patrzy to wody czy ziemi ??

## sorka że post pod postem , rozpędziłem się :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

up@
sytuacja wygląda tak:
liście żółkną od zewnętrznej strony i usychają punktowo po bokach ( 2 dolne partie) , 3 partia zaczyna żółknąć 
plant ma 38 dni , zrobiłem mu wypłukanie 2 razy tyle wody co ma donica czyli 30 litrów wody na 15 litrową donice  , bo zdaje mi się że coś z nawozami powaliłem , woda ma ph 7 , zmniejszyłem do 6-6,5 dodałem 5 ml nawozu na 1,3 l butelkę gdzie zalecane jest 7 ml na 1 litr wody , poczekam 2 dni zobaczę co z tego będzie,

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+