Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Liquid z thc do e papierosa (Działa!)


ambicja

Recommended Posts

Hejka ludziska, kiedyś myślałem nad tym motywem, szukałem i trudno było znaleźć coś konkretnego na ten temat. Dziś ponownie postanowiłem sprawdzić czy coś ruszyło i okazało się że TAK!! Goście z Grasscity opanowali temat i to z dobrymi efektami. Niestety mój angielski jest troche za słaby, aby rozszyfrować dokładną recepture i dokładny proces tworzenia. Czy był by ktoś tak dobry i przetumaczył najważniejsze teksty z tego wątku :

 

E-Cigarettes: A How-To With Canna

Nie muszę chyba przedstawiać zalet takiego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj.

Więc, myślałem nad tym trochę.

Robimy olej haszyszowy, jak najmocniejsze stężenie w postaci płynnej.

Wiec słoiczek, robimy water curing żeby pozbyć się nie potrzebnych substancji z wnętrza topów. Suszymy, mielimy je drobno, zalewamy na próbę ok 10g suszu alkoholem (spirytus),

nakrętka na słoiczek, odstawiamy w ciemne miejsce. Kilka razy dziennie, szlomtamy* słoikiem z topami w środku. Po tygodniu dajmy na to, wyciągamy słoiczek, bierzemy sączek,

przez sączek przesączamy (może być chusteczka) całość materiału, alko z rozpuszczonym THC niech spłynie do np szklanki albo jakiegoś naczynka, części roślinne które pozostały na sączku wyrzucamy.

Alkohol w miarę szybko paruje, więc odstawiamy szklankę z ciemne miejsce np do szafki i zostawiamy roztwór niech wyparuje. Powinna zostać na mnie po jakimś czasie, oleista ciecz, ją właśnie użyjemy

do tworzenia własnych e-liquidów. Na 1ml liquidu, dodajemy do 20% oleistej cieczy (najlepiej 10%), mieszamy z normalnym liquidem, nalewamy do e papierosa i wapujemy.

 

Tyle w teorii z tego co osobiście wnioskuję po moich przemyśleniach. Ktoś spróbuje i potwierdzi ? :) Nie mam palenia, więc nie pomogę niestety. Kombinujcie :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+