Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl
coolboy

Green Dragon - Nalewka własnej produkcji

Recommended Posts

Robiłem green dragona na 2 sposoby i podzielę się wnioskami.

Leżakowanie w mocnym alkoholu -spirytus / wódka. (ja mieszałem spirytus z wódką i sprajtem)

Może wyjść bardzo cierpkie w smaku. Dodanie zbyt małej ilości ziela sprawia że alkohol oszałamia, znieczula, robi mętlik w głowie i przytłumia odczuwanie efektów ziołowych. Wyjściem jest postaranie się o to by dodać dużą ilość mocnych topów na małą ilość alkoholu.

Wino: Sam wymyśliłem.

Po prostu do butli z musem owocowymi matką drożdżową dodałem materiał 2-giej klasy(dużo materiału).

Bardzo przyjemny trunek. W smaku bardzo w porządku - wszystko zależy od owoców i to one dominują smak. Działanie bardzo w porządku alkohol w miarę lekko upaja przy czym smakuje wyjątkowo i daje przyjemne ciepełko w żołądku. Odczucia upalenia nie są tak stłumione jak w przypadku innych receptur.

Na pewno zrobię znowu. Jeśli ktoś robił coś podobnego to niechaj się podzieli informacjami i spostrzeżeniami.

Guest anonimgrower

Dalem ok. 20 g na 0,5 litra wodki i odstawilem na ok. 3 miesiace . Efekt zerowy , niestety .

Kolego za mało % alko ma vódeczka

Do nalewki wracając, dodałem jeszcze trochę zioła, może 12g. Nie pamiętam czy wcześniej pisałem, nie chce mi się czytać :D

Po wypiciu drinka z 100ml wywaru z 1L coli, po dwóch godzinach poczułem lekki chill, trwający kilka godzin (dokładnie 2 lub 3 bo później dopaliłem. I tak długo czekałem).

Błogi stan upojenia alkoholowego z lekką nutką upalenia.

WIęc trzeba robić Dragona z mocnego suszu.

Odkupie i dodam dla potomnych tylko ze cały proces wymaga  dekarboksylacji,:bongo: bez tego THCA nie przekształci się w THC i można zapomnieć o efektach specjalnych.