Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Poważny problem, coś dzieje się z rośliną


piotraron

Recommended Posts

Witam, mam poważny problem z roślinką white widow dzień 40... Na początku zaczęły żółknąć liście więc podejrzewalem ph i zalałem wodą z octem 1ml octu na 1.5l wody w celu zmniejszenia ph ziemi... Teraz na roślinie wyskoczyły czerwone/brązowe plamy i już nie wiem co mam robić... niby wszystko było ok i w przeciągu dosłownie kilku dni tak zmarniał. Proszę o szybkie konkretne rady, z góry dziękuję :) :)

post-37797-0-71399400-1355068515_thumb.j

post-37797-0-33099500-1355068572_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie rozumiesz, nawet dajac dolomit do ziemi, ktora jest wzglednie dobra wzbogacasz ja w magnez i wapn, a to w nadmiarze nie jest zbyt dobre , dolomitem mozna pokrywac braki w ziemi tych skladnikow, lub wyrownac ph, ale i tak jak przelejesz woda o zlym ph , to ten dolomit ci ch**a pomoze , wiec lepiej kupic dobra ziemia, dobre nawozy,dobra wode miec dobre warunki i nie pier****c sie z czyms co powinni byc zrobione jako piorytet, a nie walenie dolomitu do ziemi bo moze bedzie potrzebny hehe

Podaj temp,to nie jest takie straszne jak Ci się wydaje czy to przypadkiem nie jest white widow od dinafem? Moim zdaniem to ona z niewiaodych powodów wlasnie zmienia kolory ,normlanie Ci powinna dojść jesli nic nie spierdolisz

 

temp 25-29 stopni

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+