Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

ZŁAMANE ZIELONE SERDUSZKO


diselryder

Recommended Posts

Dnia pewnego pamiętnego jak pamiętam marcowego.Siedział chłopiec w domu sam u senności był już bram.Wnet przymyka biedny oczy myśli myśli nie wie o czym.Jaki sens ma to życie gdy nie kocha go niky skrycie.

Lecz nie wiedział chłopiec o tym że się wkrótce spotka z nowym.

Dzień zaczyna się jak codzień wstaje chłopiec tuż o wschodzie.Siada on przed komputerem i zabawia się Twisterem.Wnet przypadkiem całkiem sporym myśląc chyba że jest chorym patrzy chłopak i niw wierzy.Cóż za piękno oko cieszy..Piękan zdrowa jak to mówią kwadratowa. I tak oto tym przypadkiem.I jesteście tego światkiem.Jak to chłopiec opuszczony nagle został ZAUROCZONY.Czy wy wierzyć w to zechcecie czy za śmiechu tu pękniecie.Ja wam mówię tutaj szczerze że pokochał chłopiec szczerze.Jak zakochać się w roślinie myślał chłopiec że to minie.Lecz pomylił się chłopaczek gdyż miał w głowie tylko krzaczek.I tak zbierał sobie dane jak uprawiać marihuanę.Wiele stron on już przeczytał i wciąż zachwyt w nim zakwitał.I tak chłopiec snuje plany najpierw ziarna spot i Canny.Jedną stronę chłopiec chwalił TRAWKA.ORG tak dowalił.Wszystkie dane których trzeba i tłumaczyć ich nie trzeba.Wiedzy trochę zdobywając o MJ się zachwycając.Bo niezwykła to roślina niedowiarkom zmięknie mina.Ziaren trochę zdobyć chciał więc na TRAWKę nura dał.Tam rolników jest bez liku którzy znają parę trików.Zdjęcia mają jak wsadzają podlewają bardzo dbają.Obdarzają ją miłością obdarzają zażyłością ona czuje to i wie i niezmiernie KOCHA CIę.Ziarna zdobyć się udałoaż popłakać się zachciało.Chłopiec czeka wyczekuje gdzie z tej poczty są te ch**e.Przyszła paczka całkiem biała twarz mu nagle pojaśniała.Serce całe oszalało więc do maja pozostało.Spoty już zaplanowane przekopane i zadbane.Rosło sobie pięć dziewczynek a tuż z boku las choinek.Piękne mu porosły krzaki to miłości były znaki jakby czuwał nad nim kto taki. Serce chłopca tak szalało że się w końcu coś udało.

Dnia zacnego wrześniowego wszystko już do zbioru gotowego.Zachodzi chłopiec na spota i jak by go znokautował Gołota.Łodygo tylko zostały wszystkie panienki poznikały.Zostało złamane zielone serduszko.

Nigdy nie zapomni tych chwil kiedy pokochał MJ.Chłopiec nie żałuje tego roku.Spotkało go uczucie które może nie wszystkim jest dane do posmakowania.Uprawa krok po kroku od początku do końca tylko TY i ONA.Ty wierny jej ona tobie .Pózniej stajecie się jednym ty przejmujesz jej kulturę a ona samoistnie twoją.Ludzie myślą że wszyscy sadzą z chęci pieniądza.Mnie spotkało coś innego DUCHOWEGO.

Już się w chłopcu tli nadzieja

że nie spotka on złodzieja

za rok sezon się zaczyna

aż się szczerze szczerzy mina

ma on spota dość pięknego

i do siania gotowego.

i tak czeka on do lata

by posadzić automata

teraz trzeba zbierać kasę

by za rok pokazać klasę

chyba że się ktoś podzieli

i pestkami mnie obdzieli.

potrzebujue automata

bo on kopie mówił Tata

więc jak ktoś by pomóc chciał

i radości trochę dał.

Ja podziele się uprawą

i być może za tą sprawą

chłopiec harwest będzie miał

bo ktoś dobry pestkę dał.

DZIęKI ZA UWAGę.kOMENTARZE MILE WIDZIANE NAWET TE ZŁE.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Różne myśli po paleniu, czasem przyjdą też w niechceniu. W każdym dniu o różnych porach paląc myślę o plantatorach. Gdy roślina jest nieżywa, z rury dym się wydobywa. Ja Ci propsa ziomek wale i za Ciebie bucha pale, boć historia jest nielicha, nie zapalić będzie kicha.

Pozdro, zajebista rozkminka stary ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+