Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Salvia Divinorum - uprawa szałwii


Gość MicBar

Recommended Posts

Jak często ja podlewać?

 

Ostatni raz podlewałem ją z tydziń temu a ma dalej mokro myślałem zeby poczekać jeszcze z tydzień niech by przeschła i dopiero podlewać.

Delikatnie bo ostatnio coś przelewam a ta ziemia do kaktusów za 1 razem przepuszczała wode a teraz chłonie jak gabka i nieprzepuszcza wody.

 

Niewiem ile bym jej lał to nieprzemyśc i . dziury sa na spodzie doniczki tak wiec spokojnie o to sie nie boje . co mam zrobić z ziemia??

 

przesuszyć jeszcze ?

chodziło mi o to ze ziemia zamiast przepuszczac wode to ja utrzymuje w sobie .

i jeszcze jedno czemu liście na noc klapną ?? nawet wygladaja jakby zwiedły . czy to normalne ?

mam problem . po kazdym podlaniu następnego dnia pojawia mi sie grzyb na ziemi?? dodam ze ziemia była wilgotna to ja przez 2tyg niepodlewałem , wysłcha a wiec wczoraj ja podlałem a dzis na ziemi jest brzyb, pleśń . co mam robić :?: :?: :?:

boje sie ze ta pleśń moze dojść do kozeni i mi roślinka padnie. :roll:

pozdrawiam :wink:

no teraz to juz jej niemam pozbierałem i wywaliłem . dosypałem suchej ziemi . białe plamki, kropki . za jakiś czas jak beda to dam fote

[ Dodano: 2008-04-27, 11:23 ]

znów sa te jakies małe robaki jakby mszyca bardzi małe czarne łeb białi ale bardzo małe pod lupa je widać co to mozę być ?? i jak z tym walczyć wpieprzaja mi liście liście staja sie przezroczyste jak z tym walczyć i co to może być ??

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Witam :)

Dostalem sadzonke SD i nurtuje mnie pare kwestii.
Otoz, po rozpakowaniu okazalo sie, ze liscie sa poczerniale(nie jakos masakrycznie), a dwa z nich zrobily sie zolte. Podejrzewam, ze wszystko wroci do normy po wlozeniu roslinki pod klosz(juz przygotowany), ale wole sie poradzic bardziej obeznanych w temacie.
Czy musze ja odrazu podlac? nie wiem ile byla w podrozy i kiedy ostatnio byla podlewana, na na wierzchu doniczki jest jakas gazeta i jest ona nadal lekko wilgotna.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+