Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jakie bongo,aby nie podrażniało?


Wilus1

Recommended Posts

Bongo z dodatkowa konora na lod by Ci sie przydalo.Po przejsciu dymu przez wode, lod dodatkowo go ochladza.Lepszym rozwiazaniem dla Ciebie bylby vaporyzator, ale nie kazdego stac na te lepsze.Moglbys jeszcze pomyslec nad jakimis ciasteczkami, itp.W ogole nie podeaznisz gardla, jesli bedziesz przyjmowac THC droga pokarmowa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tylko, że schłodzony dym ulega kondensacji. Staje się bardziej gęsty, jest go więcej niż w normalnych warunkach w tej samej objętości. Wszystko zależy od zioła bo sam mam unikatowe bongo i nie raz ludzie po buchu zaczynali kaszleć jak hieny i pluć jak lamy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bo nie czujesz, jak wchodzi Ci dymek i zanim sie zoorientujesz jaka chmure sciagnales zaczynasz kaszlec.Dlatego trzeba sie nauczyc sciagac odpowiednie dla siebie chmury, bo czasem mozna sciagnac calkiem potezna Mi to nie przeszkadza, ze sie troche podusze, ale z reguly jak palilem z mojego bonia wlewajac tam bardzo zimna wode i dodajac lodu, to nic mnie praktycznie nie gryzlo.Mowie o paleniu swojego sprzetu, bo przejebany sprzet od dila dusil czesto.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+