Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Przesuszenie kiełków


Mamulat

Recommended Posts

Mam pytanie czy przesuszanie pestek które wypuściły kiełek jest bardzo dla nich zabójcze? Położyłem pestki na chusteczki mój kolega zostawił na ok 16 godzin gdy wrócił patrzy a tam chusteczki takie twarde suche na wiór, 0 śladu wody. Czy jest szansa, że przetrwają czy raczej zdechły i ch. je szczelił.

 

Oraz:
Jak odróżnić automata od nie automata. Wiem, że inny wygląd itp. ale skąd wiedzieć kiedy nawozić nawozami na kwitnienie? Bo kolega miał na husteczkach popisane ale jak podniósl tą wierzchnia warstwe to sie wszystko pomieszało

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A więc, ja też przesuszyłem ostatnio pechy cały dzień bez wody miały jak kła puściły i rosną dobrze
Nic im się nie stało więc nie obawiaj się chłopie smile.png

Jak odróżnić ? po tym że rośnie niski i zaczyna szybciej kwitnąć niż normalna odmiana
kiedy nawozic na kwitnienie ? jak pokażą się białe włoski wtedy mała dawką, jak bd wiecej to zwiększ dawkę do optymalnej pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki Mistrzu. Miałem palpitacje serca z tego wszystkiego, i po godzinach męki wreszcie się uspokoiłem.

Z rozmiarem auto wiem, że dużo mniejsze, ale w sumie nie myślałem o tych włoskach. Przez ten strach o zmarnowany hajs, jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+