Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Kwaśniewski: Popełniłem błąd w sprawie narkotyków


qwa

Recommended Posts

fajny news co?smile.png

 

 

Kwaśniewski: Popełniłem błąd w sprawie narkotyków

Były prezydent RP Aleksander Kwaśniewski przyznał w artykule dla New York Times, że błędem był jego podpis pod ustawą bezwzględnie karzącą za posiadanie narkotyków. Zapowiedział, że będzie walczył o zmianę nastawienia w naszej części Europy.
Aleksander Kwaśniewski ogłosił przystąpienie do sławnej, utworzonej rok temu, międzynarodowej Światowej Komisji ds. Polityki Narkotykowej na łamach The New York Times'a 10 maja. W obszernym artykule przyznał, że 12 lat temu jako prezydent Polski przyczynił się do wprowadzenia polityki, która nie tylko nie ograniczyła obrotu narkotykami, nie zaprowadziła do więzienia dilerów narkotykowych, ale zwichnęła życie wielu Bogu ducha winnych palaczy trawki.
 
- W 2000 roku jako prezydent podpisałem jedną z najbardziej w Europie restrykcyjnych ustaw dotyczących posiadania narkotyków...
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

News fajny, ale co nam po nim? Cwaniaki, przyznają się do błędów, gdy już nie piastują żadnych stanowisk. Cwany myk... Według mnie jest to próba powrotu do polityki - jakoś trzeba sobie poparcie zorganizować. No chyba, że pan Kwaśniewski ma dobre zamiary. Szczerze? Nie liczyłbym na to.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+