Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czy ktoś zna przyczyne Biało-Brązowych liści?!


rogi

Recommended Posts

Witam..

Wiem że takich tematów jest wiele, począwszy od wiedniejących liści po zmienianie przez nich barwy jednak swojego problemu na forum nie znalazłem, a prawda jest taka że przyczyn moze być wiele. Mimo iż ktoś ma podobne obajwy, podłożem problemu może być zupełnie coś innego.
Dlatego zakładam nowy temat  ...Czy zna ktoś przyczyne tego problemu?
(Nie używałem żadnych nawozów do podlewania, tylko odstanną wode z kranu)

Z góry dzięki za pomoc smile.png

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tematów jest wiele, wiec powinienes wiedzieć jak taki temat napisać.

Tutaj nic nie ma. Z samego zdjecia ciezko jest cokolwiek okreslic i mozna tylko gdybac.

Na poczatku myslalem, ze przelales nawoz. Moze byc to zle ph.

Edytuj post i pomyślimy...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nawozów jak juz pisałem żadnych nie używałem,

ziemia jest uniwersalna ze skelpu ogrodniczego ph 5,5 - 6,6,

rośline trzymam w kubkach 0,2l na zewnątrz gdzie ma pare godzin czystego słońca,

odmiana Shaman,

Myslałem podlać biohumusem do roslin zielonych ale nie chce pochopnych decyzji podejmować..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja pier....ole, weź człowieku przeczytaj regulamin i poprostu odpowiedz na pytania w nim zadane. naprawde nie pisze tego w formie opierdolu. Wróżkami nie jesteśmy i bez kompletu danych cięzko coś wymyślić. Ale jak chcesz, to możemy strzelać w ciemno.... twoja sprawa- twój wybór. Nam na twojej roślinie nie zależy.

Jak idziesz do lekarza to też mówisz " boli mnie" i dopiero lekarz się pyta "co cie boli?"

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dlaczego spam?

Co do zdjęcia to wygląda jakby ci zaatakowała pleśń tego planta, albo szkodniki. Nie podlewasz za dużo? Ten biały nalot jesteś w stanie zebrać palcem?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+