Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MiniBox z pudełka po głośnikach (ewentualnie sklejki)


DemonTHC

Recommended Posts

post-25626-0-37411900-1320793862_thumb.p Na tym obrazku widać mój projekt growboxa. Jego Realna powierzchnia dolna to jakieś 30x30cm, wysokość ze 60cm. Wszystko będzie pod lampą HPS 70W, ewentualnie 85W Energo (takie specialne w sklepach można kupić) lub kilkoma 20W Energo. Wentylatorki chyba od komputera. Największy problem to Filtr węglowy bo drogi więc poszukuję tańszej alternatywy. Ma ktoś jakiś pomysł? (Zapach ma być niewyczuwalny w domu, w pokoju w którym stoi Box nie przeszkadza, byle nie za mocny).
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jest sposob ponoc dobry. mialem tak robic ale jednak uzbieralem na normalny filtr wiec nie daje sobie reki uciac. opcja jest taka ze kupujesz mate weglowa do okapow, skladasz ja podwojnie i zszywasz na koncu tworzac taki rekaw z jedna dziura wlotowa tylko i to mocujesz do wentylatora. tylko nie wiem czy wentyl komputerowy zwykly da rade przepchnac przez to powietrze. nie mam teraz czasu szukac na forum ale gdzies to bylo tutaj albo na haszyszu opisane dokladniej

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+