Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

żółte liście


pitek

Recommended Posts

jest to prawdopodobnie szamanik, 60 dzien, nawożony biohumusem ostatnio tydzien temu 5 nakretek, pokazal wlochy w polowie czerwca, podlewany woda ze stawu, pojawily sie zolte liscie, mysle ze to moze byc zle ph wody. dolomit wystarczy czy bede musial wozic wode z chaty? a moze azotu za malo? troche slabe zdj bo robione fonem. prosze o rady

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

btw. z tego co mi wiadomo to biohumusem nie da sie przenawozic..

To zależy jakiego biohumusa używał. Tak na prawdę jest jeden biohumus w 100% organiczny, którego nie da się przenawozić i jest to biohumus extra, natomiast cała reszta z reguły jest mineralna, organiczno mineralna etc. i nimi można przenawozić roślinę.

Ja bym pokombinował z ph, posypać dolomitu i dostarczyć go wraz z wodą do korzeni nie zaszkodzi roślinie a powinno pomóc.

Btw, nie zalewasz za bardzo tego planta?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To zależy jakiego biohumusa używał. Tak na prawdę jest jeden biohumus w 100% organiczny, którego nie da się przenawozić i jest to biohumus extra, natomiast cała reszta z reguły jest mineralna, organiczno mineralna etc. i nimi można przenawozić roślinę.

Ja bym pokombinował z ph, posypać dolomitu i dostarczyć go wraz z wodą do korzeni nie zaszkodzi roślinie a powinno pomóc.

Btw, nie zalewasz za bardzo tego planta?

używam biohumusa extra, na pewno nie przelewam roslinki, leje 1-1,5l jak jest sucho. Dzisiaj jade na spota z dolomitem, garsc do 1l wody wystarczy? za jakis kolejny tydzien napisze czy cos sie zmienilo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Toć to zwykły niedobór azotu połączony z niedoborem fosforu. Bardzo często sięzdarza gdyż niedobory azotu i fosforu pojawiają się jako pierwsze. Wyciągnięta roślinka to niedobór potasu. W sumie niedobór NPK. Daj biohumusu.

Przecież on daje biohumus. Złe PH sprawia, że składniki odżywcze nie są przyjmowane przez roślinę - co z tego że będzie lał więcej i więcej...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+