Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czemu tak zółkną liscie ?


Powerplant

Recommended Posts

za dużo azotu? a niby z powietrza się on bierze?

Ty roślinkom nie podajesz nawozów, tylko dodatki.

daje pk13/14 canny 1.5ml c+ pk 13/15 3ml plagron + 3 ml biobud na 1,25 l wody

PK to PK nic nie przekombinujesz. Nie ma znaczenia czy to PK canny, plagronu czy innej firmy. Podajesz tylko potas i fosfor. azotu masz zero w tych dodatkach.

i własnie dlatego masz żółte liście.

Który to tydzień i co to za odmiana?

zasadniczo twój temat powinien być usunięty, bo nie podałeś żadnych informacji o uprawie. Jednak odpowiadam, bo moim zdaniem (jestem tego pewien) winowajcą jest azot, a w zasadzie jego brak.

A teraz wyobraź sobie jakie piękne byłyby te panienki jakby dostawały wszystko czego im trzeba do pełnego rozwoju.

Edit:

Wyłącz nawilżacz, bo w późnym flo nie potrzebujesz dużej wilgotności, a pleśń atakuje z nienacka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

automaty 2x white russian(lewa góra,prawy dół)), lemon ryder(lewy dół), oraz blueberry(prawa góra).
Jest to ich 57 dzien zycia ok 4 tydzien jak puscily kwiaty.
Jest to moja pierwsza uprawa wiec napewno błedy popełniam. Wycztałem zeby na flo podawać małe ilosciu azotu, wiec co 3-4 podlewanie dodaje im do 1,25 l wody 2 ml humvit (gówienko dzdzownic).
Napisz mi proszę co i w jakich ilosciach i odstepach czasu im podawać aby były tak zielone jak tydzien temu.
Nawilżacz chodzi ponieważ temperatura przekracza 32C w boxie i para jest rozdmuchiwana przez wentylator także nic na rosliny nie leci, a wilgotnosc w boxie to 40-45%.Pozdro.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+