Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Słońce A Ilość Plonów.


Ahmad

Recommended Posts

Miejscówkę wybierałem wczesną wiosną, gdy liście nie były tak gęste i teraz okazało się, że spot jest skąpo oświetlony.

Żeby się nie rozpisywać zrobiłem w 5 min prostą ilustrację w paintcie

 

post-33545-023987200 1306408643_thumb.jp

3 różowe kropki to 3 Ak47 autoflo.

Nie mogłem tego narysować, ale nad roślinkami również są konary drzew. Słońce dopiero sięga od zachodu, tak po 17-18.

Boje się, że będą to straszne niewyrostki. Wprawdzie nie są to moje główne planty- kupiłem kilka Autoflo, żeby mieć własny stuff na wakacje, ale przyjmując negatywną wersję, że z tych 3 przeżyje mi 1 i będę miał z niego 5g, to trochę mało na cały sierpień i wrzesień.

Przesadzać to? Roślinki mają 16 dni, na spocie od 2 dni, wcześniej w domu.

Przesadzić mogę kilka metrów obok, więcej słońca, ale mniej kamuflażu. Wolałbym mieć taką bezpieczniejszą miejscówę, ale chce miec z tego minimum 10-15g.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przesadzaj na inną miejscówkę. Szkoda czasu marnować. Jeśli słońce zasłaniają drzewa to roślina będzie tylko szła łodygą w górę, a nie będzie się budować nic na boki i topy będą bardzo luźne.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołączony obrazek zajebisty

Plant zawsze będzie ci rosnąć tak, że będzie go ciągnąć do słońca, więc w ciągu dnia będzie się wyciągał tak jak pisze Lock i na koniec jak słońce już będzie świecić bezpośrednio to powyginają się liście i łodyga w stronę słońca. Przesadź albo wykarczuj las trochę

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja miałem w podobnym miejscu AK47 AF .Zamiast rysować obrazki,napisz od której do której masz pełne słońce na planta. Ja miałem od ok 8-9 rano ,do 17-18,gdyz drzewo robiło mi cień aż do rana.Wyszło 27g. W tym roku wrzucam w to samo miejsce Easy sativke. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

27g to strasznie mało jak na out, chyba że nie używałeś żadnych treningów i nawozów.

Co do godzin oświetlenia to spójrz na obrazek, wynika z niego że słońce od wzejścia do około 18 nie świeci na planta bo zasłaniają drzewa, od 18 do zajścia ma kilka godzin bezpośredniego słońca.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przesadzone na spota, gdzie pełne słońce jest od 12 do około 17-18. A potem takie lżejsze słoneczko przez liście oddalonych drzew.

Przy okazji zadam pytanie. 1 z roślin jest dziwnie wygięta. Sama się tak ustawiła, to nie tak, że jest już tak miękka, że się chyli, w inną stronę się nie ugnie. Jest sztywna.


To może być przez małą ilość słońca? Najpierw 2 tygodnie w domu, ale nie na lampie, tylko na słońcu z okna, a były akurat pochmurne tygodnie. Potem 4 dni w mało słonecznym spocie.

Za kilka dni pójdę na kontrolę i może dam jakiś nawóz, tylko nie wiem jaki. W glebę przy sadzeniu był sypany dolomit.

Drugie pytanie to czy roślina nie jest za mała jak na 18 dni? Tzn wiem, że jest, chce wiedzieć, czy nie za tragicznie i czy da się jakoś to nadrobić.

2 pozostałe troche ładniejsze, zapomniałem zrobić zdjęcia, bo byłem otoczony rojem komarów i chciałem jak najszybciej uciec ;D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+