Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Strona Krytykująca Prezydenta Komorowskiego


Estwood

Recommended Posts

Nie jestem fanem partii PiS ale po przeczytaniu Strona krytykująca prezydenta Komorowskiego zamknięta po nalocie ABW uważam że też trochę przegieli. Tyle razy obrażano śp. kaczyńskiego i nik tak nie reagował! Jedną rzeczą którą gość przegioł to była wyłącznie ta gra. Może to jest ten "koniec świata" który miał nastąpić? ;-D. A jakie jest wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja tam sie nie zaskoczylem... Przeciez Po to takie farbowane Pis, nawet gorsze bo bez poglądów tylko jak zawieje wiaterek tak sie zmieniają. Pis chociaz by nas tu wszystkich pozamykal za jaranie na dozywocie to ma swoje gowniane poglądy tego im odmowic nie mozna...

Jedyna rada głosowac na jakies małe partie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość rastuch

Ja tam sie nie zaskoczylem... Przeciez Po to takie farbowane Pis, nawet gorsze bo bez poglądów tylko jak zawieje wiaterek tak sie zmieniają. Pis chociaz by nas tu wszystkich pozamykal za jaranie na dozywocie to ma swoje gowniane poglądy tego im odmowic nie mozna...

Jedyna rada głosowac na jakies małe partie

Bebook, musze Ci powiedzieć, ze masz duzo racji, ale niestety trzeba głosować na PO przeciwko PIS.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość rastuch

gadki w stylu najlepiej zmienic cały rzad to utopia. Niestety głosujac na inną partie niz PO oddajemy głos na PIS i trzeba sobie to uświadomić. Co jak co, ale PO nie narobiło takiej chały jak PIS. Oczywiście też mnie wkurwiają, ale nie ma innej alternatywy. najpierw trzeba zacząc od wykluczenia, przesuniecia na margines polityczny PIS. Najchętniej zaglosował bym na ruch poparcia Palikota, ale to głos stracony poniewaz nie mają szans przekroczyć progu. Trzeba myslec realnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

PiS też nie narobił chały... Jeżeli chodzi o kwestię baki to w trakcie rządów PiS nie złagodzono, ale i nie obostrzono przepisów, które od rządów SLD (ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii) są chore. PO przed każdymi wyborami modzi, lawiruje, zmienia poglądy. To partia przez której rządy w W-wa Polacy tracą kamienice i mieszkania na rzecz Żydów i Niemców - takie są fakty. Wystarczy spojrzeć na sytuację mieszkań komunalnych na Pradze, czy nawet w Centrum i Mokotowie. Po Smoleńsku też nic nie zrobiono nie w sprawie samego śledztwa, zwalania winy (PiS zajebiście przesadził), ale przede wszystkim upokorzenia z tablicą i braku odpowiedzi na znaną wypowiedź rosyjską. Ja się zastanawiam, czy nami rządzą Polacy? PiS jaki był, taki jest. Jego siła tkwi w elektoracie i się nie zmienia, podczas gdy PO chwieje się jak gałązka na wietrze, ehh... a to co napisał Rastuch: "Bebook, musze Ci powiedzieć, ze masz duzo racji, ale niestety trzeba głosować na PO przeciwko PIS." to bzdura. Trzeba głosować na tą partię, która wyznaje poglądy zbieżne z naszymi, jeśli takiej nie ma, to głosować na tą której program może coś nam dać. Wybór mniejszego zła w polityce jest główną bronią PO, a pociskiem są proPowskiej lub antypisowskie media, co już za prezydentury Lecha wyszło z worka. Wystarczy myśleć i obserwować, a jawi się spójny obraz całości. Mi żaden rząd nie zaszkodził tak jak ten i sldowski, dlatego JKM ma mój głos, na PiS nie zagłosuje bo jest za bardzo radykalny, chociaż jestem pewien, że gdyby wygrał wybory, wcale nam palaczom- nie żyłoby się gorzej. Wolę krnąbrnych swojaków od cudzych krawaciarzy.

"najpierw trzeba zacząc od wykluczenia, przesuniecia na margines polityczny PIS. Najchętniej zaglosował bym na ruch poparcia Palikota, ale to głos stracony poniewaz nie mają szans przekroczyć progu."- jak tu coś zmieniać skoro płaszcz racjonalnego myślenia zakrywa przekonania. Nie da się wykluczyć drugiej największej partii, która ma stałe poparcie starszej/ prowincjonalnej (bez urazy) części społeczeństwa? Trzeba głosować na mniejsze partie, a wtedy elektorat większych się rozproszy do nich...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

trzeba głosować na PO przeciwko PIS.

Trzeba głosować na partie spoza sejmu. Z głosowania na PO nic dobrego nie wynikło i nic dobrego nie wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

rastuch decyzja jest twoja, logika pokrętna. W taktyce mniejszego zła leży siła PO, tylko nie rozumiem po co wspierać partię, którą tak czy inaczej uważa się za złą=) zło nie ma odcieni, albo jest ok, albo nie. Zresztą zobaczymy jak wyjdzie:D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+