Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Krańce Liści Brązowieją ;/


NO

Recommended Posts

Mam problem z roślinką w boxie, jej liście zaczynają brązowieć od kiedy jest w boxie, światła jest wystarczająco, czy to może być efekt temperatury? w boxie jest ok 30 stopni, nawet troche więcej czasami?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zdjęcie musi być obowiązkowe. Ostre i wyraźne.

A do kolegów:

No, 30 stopni to o wiele za dużo ... ale 27 to już odpowiednio ? Bardzo interesujące ! Te 3 stopnie powodują, że pojawiają się oznaki chorobowe ?

Naprawdę, jeżeli nie macie pojęcia co piszecie nie piszcie ! Czytać, czytać i jeszcze raz czytać !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zdjęcie musi być obowiązkowe. Ostre i wyraźne.

A do kolegów:

No, 30 stopni to o wiele za dużo ... ale 27 to już odpowiednio ? Bardzo interesujące ! Te 3 stopnie powodują, że pojawiają się oznaki chorobowe ?

Naprawdę, jeżeli nie macie pojęcia co piszecie nie piszcie ! Czytać, czytać i jeszcze raz czytać !

hahaha gosciu rozjebałes mnie jak ty bys czytał to bys wiedział ze te 3-4 stopnie robia i to ogromna róznice

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie tak jak Wujek Uncel napisał temperatura musi być niższa od 30 stopni(sam musiałem zbijać na wszelkie sposoby jakie się tylko dało) A co do Kluseczki to jawnie kolego poczytaj trochę bo na własnym przykładzie wiem,że dosłownie różnice stopni maja duży wpływ na roślinkę

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

OK. Jakie konkretnie odmiany mieliście - konkretnie - które były tak niesamowicie wrażliwe, że dobrze rosły przy 27 st C a chorowały przy 30 ? Jakie były te objawy chorób ? Konkretnie jakie ?

Miałem wiele odmian regularnych oraz AF'y i nie zauważyłem w ogóle różnicy we wzroście nie mówiąc już o chorobach. Muszę dodać, że prowadzę dokładną analizę każdej hodowli, każda roślinka ma założoną analityczną kartę hodowli. Wpisuję tam czynniki wzrostu do analizy.

Nie zauważyłem jw.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+