Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Popalone Liście, Przelanie?


ggggg

Recommended Posts

witam mam roslinke ktora bardzo pieknie rosnie lecz ma jakaś sraczkę ktorej nie jestem w stanie sam do końca zdiagnozować w sumie obstawiam na przenawozenie podlewałem nawozem nieorganiczny,kompleksowy,wieloskladnikowy bioekor dla zamiokulkasa npk 8,3,4 zobaczcie sami >post-28021-088233900 1304506648_thumb.jppost-28021-035464500 1304506766_thumb.jppost-28021-030577000 1304506961_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

weź gamoniu poczytaj regulamin i się do niego dostosuj jak chcesz pomocy. A jak nie chcesz pomocy, to dalej ciągnij to swoje wywody w stylu "roślinka mi pada, co jej jest?" a ja dalej bede się pruł. a wróźka nie jestem i ze zdjęc jednego liścia nie wywróże co jest.

ale powiedziec o co mu zapierdala nie powiedział

i weź to dzieciaku przetłumacz na polski, bo mi to zapierdala samolot nad domem. Strasznie mnie wku***a, bo hałasuje. Ale bardziej mnie wkurwiają takie neptki jak Ty.

Jestes tak tempy, czy tak bardzo wierzysz w wiedze innych, że masz nadzieje, że po podaniu tylko i wyłacznie nazwy i składu nawozu zgadniemy co pi******z w życiu swoich roślinek? jak wlałeś całą butelke nawozu to przenawożenie, jak dałeś kropelke to niedobory. proste?

znasz takie pojęcie jak ziemia, temperatura, ph, dawkowanie nawozu itp itd (tu znowu odwołuje się do regulaminu)?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

weź gamoniu poczytaj regulamin i się do niego dostosuj jak chcesz pomocy. A jak nie chcesz pomocy, to dalej ciągnij to swoje wywody w stylu "roślinka mi pada, co jej jest?" a ja dalej bede się pruł. a wróźka nie jestem i ze zdjęc jednego liścia nie wywróże co jest.

i weź to dzieciaku przetłumacz na polski, bo mi to zapierdala samolot nad domem. Strasznie mnie wku***a, bo hałasuje. Ale bardziej mnie wkurwiają takie neptki jak Ty.

Jestes tak tempy, czy tak bardzo wierzysz w wiedze innych, że masz nadzieje, że po podaniu tylko i wyłacznie nazwy i składu nawozu zgadniemy co pi******z w życiu swoich roślinek? jak wlałeś całą butelke nawozu to przenawożenie, jak dałeś kropelke to niedobory. proste?

znasz takie pojęcie jak ziemia, temperatura, ph, dawkowanie nawozu itp itd (tu znowu odwołuje się do regulaminu)?

nie bede sie z tobą kłocił powiem tylko tyle ze temperatura jest pokojowa dawka nawozu to bylo 5 ml na 1 litr wody(moze ciut mniej) wg zalecen producenta,ph 6,5 co mam ci jeszcze fotke calego krzaka zrobic to mi laskawie pomozesz szlachcicu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

łaskawie może ktoś Ci pomoże, jak zastosujesz się do regulaminu. Kazdy nawet najmniejszy czynnik jest ważny. bez pełnych informacji można tylko strzelać. A ja i inni doświadczeni w temacie growerzy nie strzelamy, tylko diagnozujemy.

nawet na końcu regulaminu jest taki fajowy dopisek na czerwono. "tematy....................koszu" to nie jest po to, zeby was męczyć, to jest po to, żeby się dowiedzieć co roślinie nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na tym zdjęciu całego liścia widać, że ma on 6maly paluszek dodany.Jakiś bonus? W kilku swoich też to zauwałyłem i mam to samo jak u ciebie ggggg, że mi więdnie końcówka palca z liscia od dolu tylko. Podejrzewam przelanie nawozem bo jak zrobilem nawozu na 0,5 l wody to miarka od leku jest w CenzurA niedokladna bo ciężko odmierzyc 1,25ml na te pol litra(wlało sie niecałe 2,5 bo zaduże napięciew powierzchniowe i tworzy sie wypukla powierzcnia cieczy w miarce

Faktycznie danych wiecej napisz bo mozna porównać ze swoim

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak był małą sadzonką dwu listną to mi ten automat sie sfimował bo wiatrak mieszajacy na niego padl i taki mutant wyszedl

niesadze żeby od fimowania kolejne liście tworzyły się zdefektowane. to jakaś mutacja genetyczna albo niedobór fosforu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+