Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Włącznik Czasowy?


NO

Recommended Posts

yo

Mam pewien problem. Znalazłem w domu włącznik czasowy (nie wiem do konca czy nim jest;p). Leżał u mnie w domu pare lat i od nowości nie był używany, na dodatek opakowania za chiny nie znajde. Nie wiem czy jest mechaniczny czy elektroniczny, prawdopodbnie to drugie. Spotkał się ktoś z czymś takim i wie może jak to coś uruchomić, albo ma jakiś pomysł albo może słuzyć radą? Nie różni się pewnie bardzo od innych.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jestem w technikum elektrycznym i kiedyś na warsztatach podłączałem instalacje z wyłącznikiem czasowym ale tamten zupełnie inaczej wyglądał ale wiadomo że takiego sprzętu to jest od zajebania rodzai więc po wyglądzie nie będę oceniał ale powiedz mi tylko czy on ma jeszcze jakąś inne wejście lub wtyczkę? bo jak wiadomo wyłącznik czasowy ma za zadanie po jakimś czasie odłączyć odbiornik od zasilania. Musi więc przerwać płynność obwodu czyli musi być zamontowany między źródło zasilania a odbiornik. Jeżeli to ma tylko to jedno wejście które widać na zdjęciu to nie jest to wyłącznik czasowy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja bym szukał instrukcji obsługi w necie po modelu tego sterownika.

Z tego co mi się wydaje to powinieneś dać pozycje auto i powinno śmigać.

Próbowałem, niestety trafiłem tylko na jakieś niemieckie forum, z tekstu wynikało, że koleś też potrzebuje instrukcji, ale odnośniki dawno wygasły :/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+