Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Żółto-Brązowe Plamy Na Liściach


ptrch

Recommended Posts

witam,mam problem z roślinkami w związku z tym proszę o pomoc jeśli ktoś miał coś podobnego-na liściach poczynając od dolnych pojawiają się najpierw żołte plamy,które pózniej brązowieją i przechodzą na górne liście,wzrost najbardziej chorej roślinki jest zatrzymany,z 10 roślin 3 są zupełnie zdrowe,jedna masakra,reszta zaatakowane dolne liscie ale pozostałe częsci roslinek zdrowe i rosna dobrze

warunki:homebox 1x1x2,odmiana-jacky white,wiek-2 tygodnie grow 18/6,oświetlenie hps600,żarówka na obydwie fazy,system-aeroflo10 non stop włączony,woda-odstana kranówka z wyregulowanym ph ok.5,9 40 litrów,nawozy-ghe flora gro,flora micro,flora bloom,bio roots,bio bloom,dawkowanie w/tabeli producenta,EC-ok 1,0temperatura dzień 26-30,noc 17-19,wentylacja-kanałowy wyciągający fi100,drugi mieszajacy powietrze,pomieszczenie z boxem dobrze wietrzone

jak widać wszystko niby ok,sprawdzalem korzenie są zdrowe,nie mam pojęcia co to jest,więc proszę o pomoc

post-32444-080145800 1300364267_thumb.jp

post-32444-041338500 1300364745_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mi to wygląda na problem z PH. Piszesz, że wzrost zatrzymany to pasuje. Ale skoro regulujesz, to może przenawożenie. Poza tym ta doniczka bardzo mała.

Niech się jeszcze ktoś wypowie i zweryfikuje.

P.S. Lepiej by się czytało i łatwiej byłoby zrozumieć gdybyś używał kropek.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

plamy pojawiły się gdy dawałem minimalną ilość nawozów,EC miałem 0,4.Myślałem,że to może właśnie brak nawozów jest przyczyną,dlatego dałem więcej,w skutek tego 9 pozostałych roślin wystrzeliło jak na sterydach,tylko ta jedna,najbardziej chora,nie.Co do doniczek,to są koszyczki,gdyż uprawiam aerohydroponicznie w systemie aeroflo10.

dzięki za próby pomocypost-32444-015454400 1300371415_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+