Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Przypał za uprawę


sebastianek

wykrywalność  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mia?e? przypa? zwi?zany z UPRAW?

    • tak:(
      13
    • nie:)
      98


Recommended Posts

Ja uprawiałem raz. W growboxie zrobionego z komputera. Growbox stał pod biurkiem na full przypale. Zero przypału, tylko jak zaczęło ku***ć już konkretnie matka mówiła mi, że u mnie w pokoju śmierdzi jakąś chemią i, że mam coś z tym zrobić. Wszystko zwaliłem na farby w sprayu marki montana i tak ładnie dotrwałem do ścinki. ;D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co tu pisać... Prowadziłem tam fotorelację, na dodatek moim błędem było to że napisałem tam że box jest w piwnicy (ja głupi byłem pewien że fotorely są bezprzypałowe ). Któregoś dnia wpada mi z rana na chate 8 tajniaków, jeden z nich do mnie: "Dobra Michał miejmy to już za sobą i pokaż nam te roślinki które masz w piwnicy"... . Przeszukanie chaty i piwnicy, na przesłuchaniu na komendzie widziałem jak pies przeglądał wydrukowaną na kartkach moją fotorelację z haszysza...

foty wrzucałem do galerii haszysz

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sluchaj, nie mozliwe, zeby Cie zgarneli przez haszysz.Tzn. nie mogli miec Twojego ip, bo tam chyba co 15 minut jest kasowane.Musiales im zdradzic jakies szczegoly na zdjeciach, wpisach.Wiadomo, ze na forach siedza pieski, w jaki sposob niby przez haszysz mieliby Cie zgarnac?Gdzies musiales blad popelnic.Bo ja nie widze tu innego, logicznego wytlumaczenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+