Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Działacz PO od "ja pie.." zatrzymany za narkotyki!


Bebook

Recommended Posts

Osobiście moge tylko odżałować chłopaka, ale cieszę się że taki debil jednak nie dostał się do sejmiku. Mało kretynów u władzy... Ale TVN pewnie go już wybroni odpowiednio, za tydzien usłyszymy super wersje że chciał wszystko oddać policji i to nie było jego

 

 

 

Działacz PO od "ja pie.." zatrzymany za narkotyki!

Zamiast politycznej kariery będzie odsiadka?
Niecały miesiąc temu ogólnopolską sławę zdobył pewien młody (21-letni) działacz PO z Jaworzna, który podczas transmitowanej na żywo wyborczej debaty ostro zaklął, po czym zażądał... powtórzenia nagrania.
Dziś rano spore zainteresowanie wzbudził tekst blogera Bernarda, który zwrócił uwagę na szczególny sposób, w jaki telewizja TVN potraktowała historię kandydata Platformy. Oto bowiem niezbyt rozgarniętego polityka dziennikarze przedstawili jako równego chłopaka "szczerze mówiącego co myśli"
 
Kompromitacja zaczęła się więc przemieniać w medialną karierę. Marek Migalski wróżył młodszemu koledze wyborczy sukces. On sam, sądząc po pewnej minie w materiale "Faktów TVN" również widział się już gwiazdą polityki. A tymczasem...
Tymczasem dziś wieczorem okazało się, że Dawid Ch. - bo tak go teraz musimy nazywać – raczej nie pobryluje na politycznych salonach. Jaworznicki portal jaw.pl podał, potwierdzoną następnie przez inne media, informację o zatrzymaniu kandydata z powodu posiadania przez niego narkotyków.
Ch. znajdował się w mieszkaniu dilera, gdy wpadła tam policja. Funkcjonariusze przeszukali następnie mieszkanie działacza PO i także u niego znaleźli nielegalny towar. Lokalne struktury partii zapowiedziały pozbycie się Ch. w najbliższym czasie ze swych szeregów.
Cóż, teraz dla pana Dawida nadeszła najbardziej stosowna chwila, by mógł rzec: Ja pi...lę!

http://www.pardon.pl/artykul/12934/dzialacz_po_od_ja_pie_zatrzymany_za_narkotyki/1

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Mnie osobiście cała sytuacja bardziej smuci niż cieszy...

Czy kolo w rzeczywistości jest pajacem, czy też równym chłopakiem jest w tym momencie dla mnie mało istotne! Istotniejsze jest, że za posiadanie tego "niebezpiecznego narkotyku" będzie miał problemy...

PRECZ Z KOMUNĄ!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+