Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zemdlałem po paleniu :<


grubaseq11

Recommended Posts

Witam a wiec jest taka sprawa paliłem pierwszy raz z kumplami i na poczatku normalna bania smiechy itd poszlismy na koncert (stalismy w samym srodku tłumu) i zemdlałem ^^ i tutaj mam pare pytan.

Czy moge palic dalej??

Jeśli moge to w jakich ilościach??

Jestem chudy czy przez to mam mocniejsza banie??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No, a co chcesz im niby powiedziec?Przeciez nie wiadomo, dlaczego zemdlales.Wszystko to, to sa tylko przypuszczenia...
"a co powiedziec kumplom bo juz mi nie chca dac zapalic bo sie boja?? "
Nic dziwnego, ze sie boja.Skoro nie chca dac sie przekonac, zeby dac Ci zapalic, to sam sobie cos zalatw.No bo chyba nie masz zamiaru im czegos sciemniac i sie prosic? Bo to by bylo troche wiesz, zalosne...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pale juz jakis czas i zdarzyło mi sie omdlac 2 razy raz po grzybach i sztuni a 2 po wiadrach było ich kilka:)

ja mam np. niedotlenienie mózgu czasami i wtedy własnie zdarza mi sie omdlac .proponuje wizyte u lekarza nie mów mu nic ze zemdlałes po mj tylko powiedz mu ze zdarzyło ci sie omdlic i czy nie zlecił by podstawowych badan krwi moczu itd .Dopiero wtedy dowiesz sie co tak naprawde ci jest

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mnie też się zdarzyło i wszczełem własne mini-śledztwo ;p Wynikło z niego że:
cannabis obniża poziom cukru - czasami drastycznie = postanowiłem nie palić na pusty żołądek
w moim przypadku to wystarczyło od tamtego czasu nie udało mi się jeszcze zemdleć ;p W NL, w koffikach ludziom którzy omdleli podaje się po wybudzeniu wodę z cukrem, zgadnijcie czemu? ;P
oczywiście może być dużo innych przyczyn omdleń w związku z użyciem konopii, aczkolwiek dla Mnie rozwiązaniem jest glukoza
Nie palcie na pusty żołądek! Po 1 - najprawdopodobniej nie zemdlejecie, po 2 - mniejsze gastro was złapie ;p

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+