Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Kalisz: Będę walczył o legalizację miękkich narkotyków


Intel

Recommended Posts

Kalisz: Będę walczył o legalizację miękkich narkotyków

 

Poseł SLD Ryszard Kalisz zapowiada, że będzie walczył o legalizację miękkich narkotyków. Wywiadzie dla Radia RMF FM mówi również o swojej sytuacji w partii. - Cała brać i siostry w SLD reagują na mnie entuzjastycznie - twierdzi.
Ryszard Kalisz zapowiada, że będzie walczył o legalizację tzw. "miękkich narkotyków", czyli marihuany. - Mówiłem o tym od roku 2000. Kiedy AWS tę ustawę z 1985 roku zmieniła, to ja uważałem, że to było złe posunięcie. I dzisiaj mamy około 26 tysięcy ludzi w więzieniach, gdzie tylko 400 to są dilerzy, a reszta to są ci, którzy mieli małe ilości marihuany - mówi. 
 
Poseł SLD wyznaje, że smuci się, że stracił stanowisko w radzie krajowej SLD. Przypomina, że zrobił "wiele projektów" dla SLD. Zaznacza przy tym, że tylko władze Sojuszu są mu nieprzychylne, bo "doły partyjne" go popierają. - Mam wrażenie, że jest wąska grupa kierownicza, skupiona wokół Grzegorza Napieralskiego, która mnie nie chce. A cała brać i siostry w SLD reagują na mnie entuzjastycznie. Dostałem mnóstwo listów poparcia - mówi. 
 
Zdaniem Kalisza, nie można mu stawiać zarzutów za jego obecność na Kongresie Ruchu Poparcia Janusza Palikota. - Tam były wartości lewicowe - mówi. Przypomina jednocześnie, że sam Grzegorz Napieralski zapraszał Janusza Palikota do współpracy z SLD.
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wywalają go z sld bo był na wiecu oszołoma z lublina palikocia...

A to znaczy ze samo sld tego nie przepchnie bo nie bedzie wspierac kolesia co robi rozłam w partii... Za to jakby sie jednak przepisał do palikota to moze i mozna wziasc taką odpowiedzialnosc za swoj wybór, jednak sami juz widzielismy rzady PO jak wyglądały i wyglądają.

Przed każdymi wyborami mamy tę samą szopkę wychodzi człowiek z lewicy i mówi jak to zalegalizują

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na SLD nie będę głosował na bank, tym bardziej na geja Kalisza^^ Co do Palikota, to się nie zgodzę lampą, ale wypowiadać szerzej na ten temat też nie mam zamiaru. Ja mam po prostu przesyt tych ludzi. Scena polityczna ugrzęzła w miejscu. Teraz przyszedł czas rozliczyć grubego homosia. Pytanie tylko: jak Kalisz przetrwał do dziś? Jego opinia o marysi to kiełbasa, tak jak wypowiedź palikota sprzed kampanii prezydenckiej o "młodych ludziach, którzy niesłusznie idą do więzienia". Ile razy te same zagrywki...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+