Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wykształcony palacz


Gość

Recommended Posts

Nie piszę tego, żeby ktoś się dołował, albo żeby się chwalić, że mam magistra (bo przecież powodów do chwały nie ma skoro magistrów dziś produkuje się taśmowo, a brak studiów oznacza często wybór innej drogi życiowej). Chciałem tylko dowiedzieć się ilu jest palących magistrów, ilu studentów, jak wiele osób ma średnie wykształcenie, ilu zawodowe itp. Takie wiadomości mają pewną wartość naukową :)
A może ktoś naukowo zajmował się marihuaną i pokrewnymi tematami? Np od strony prawniczej, historycznej, psychologicznej etc.
Ja np. skończyłem polonistykę

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

LO za sobą (profil ang-mat-fiz), maturka też zdobyta (za pierwszym podejściem i to z całkiem niezłym wynikiem ;)), ogólnie interesuję się fizyką, biologią oraz pokrewnymi. Studia: próbowałem, ale zabrakło pkt. do wymarzonego kierunku - biotechnologia, a na drugorzędnym stwierdziłem, że nie ma co marnować czasu. Próbuję podwyższyć wynik z matury z fizyki (obecnie 54% z rozszerzonej), ale już jedno podejście okazało się porażką (najgorszą z możliwych, bo uzyskałem prawie taki sam wynik :D). Nie martwię się jednak, bo wiem że za rok zwyczajnie zniszczę ten egzamin i rozpocznę swoją przygodę ze światem konopi od strony genetycznej ;).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+