Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Naukowcy: Marihuana jest bezpieczna dla kierowców


majkiel91

Recommended Posts

Na swoim przykładzie nie zgodzę się z tym. Raz mialem "przyjemność" jechać motorem w sumie już na końcówce fazy. Jechałem wolniej niż zazwyczaj, ale byłem mniej ostrożny przy np. manerwrach wyprzedzania itp. Wydaje mi się, że jest to indywidualna sprawa każdego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Samochodem najarany nigdy nie jezdziłem, ale mogę napisać ze ostatnio rowerem z koleszkami śmigaliśmy ostro upalenii i było bardzo miło oprócz jeden sytuacji w której sie scigaliśmy i wjechaliśmy w siebie gleba nieziemska, ludzie z domów wyskoczyli, krzyczą
wypadek, wypadek, ja zbakany sie tylko smiałem skończyło się ostro stłuczoną nogą,
w przypadku koleszki całe ramię zdarte wraz z kolanami mimo tego bardzo pozytywnie było

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja zawsze tak uwarzalem ,a nawet mam dowod na sobie . Jak jestem taki zaj****y ze ledwo glowe trzymam to w furze czuje sie jak ryba w wodzie , w sumie 70 % kilometrow zrobilem zaj****y i jedzi mi sie zajebiscie i uwielbiam jedzic skuty . Chociaz spotkalem kilka osob ktora kompletnie nie ogarniala po kilku buszkach ziomek wsiadl za kolko i przejechalismy z 5 czerwonych zrobilismy 2 baczki na glownych skrzyzowniach i takie manewry ze od razu by zabrali mu prawko naszczescie byla 4 w nocy ; p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Ja też popieram Silvera. Wiekszosc klocków zrobiłem zaj****y, a jak mam jechac w jakąś trase to pierwsze co pomysle to jak zapalić przed drogą Nawet duzo ludzi mowi ze jako spalony jazda mi idzie bez przypału. No ale to chyba indywidualna sprawa, bo moj kolega zatrzymał się np na drodze do 90km/h bo myslał ze mu się zwęża trasa zalezy od człowieka wg mnie ale jak trasa nudna, to na zjarce sie nie znudzi, a człowiek na moje lepiej jeździ bo ciagle sie o przypał boi, więc ogarnia przepisowa jazde

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+