Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MJ + Tytoń i do rury ??


mamamakota

Recommended Posts

Czy myślicie że opłaca się mieszać staf z tytoniem ? Mam jedną lufe palenia, dobrego, chcemy to palić na 4 ( mocny towar prosto z holandi, już wcześniej paliłem w tyle samo osób i tyle samo towaru i dobrze kopało ) tylko teraz chciałbym zrobić sobie wiaderko z tego, niestety paląc na 4 raczej nie mam możliwości. Pomyślałem jednak że jak wymieszam z tytoniem to wyjdą z tego 3-4 lufy, tylko czy paląc taką mieszanke z wiaderka kopnie mnie jak należy czy tytoń osłabi MJ ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To w sumie nie będe mieszał bo jak wiadro to z pełnej lufy tylko ;] albo zmieszam 50/50 żeby tak szybko nie poszło i każdy se ruwnomiernie popalił a nie żeby pierwszy ściągnoł dobrego bucha a ostatni komete Niby jedna lufa na 4 mało, ale akurat będe palić z ziomami co mało palą, okazjonalnie wręcz a ja sam mam bardzo niską tolerancje na MJ więc powinno być dobrze. A do tego jak pisałem, towar wyjątkowo dobry, nigdy takiego silnego jeszcze nie miałem :zjarany:
Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W jednej miejscowosci, z której biore g, czasami jest tak że dostaniesz 2 rury czysciocha, a jak są 3 osoby to trzeba dodac tytu:D teraz już dostajemy dobre g bo po 8 rur czyściocha :D Ale tyt to podstawa :D

P.S Obecnie mieszam:D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+