Skocz do zawartości
thc-thc

grower

grower.com.pl - Łódź


Recommended Posts

Witam,

Chciałbym wszystkim przedstawić sklep Grower.com.pl profesjonalny GrowShop w którym znajdziecie wszystko co potrzebne do uprawy/hodowli roślin. Przesyłki dyskretne, doskonale zapakowane i zabezpieczone przed jakimkolwiek uszkodzeniem, rabaty, super szybka wysyłka, miła obsługa, i dobre ceny. :) W sklepie nie musimy się logować (istnieje możliwość dokonania jednorazowego zakupu), zamówienia można również składać telefonicznie, mailem lub faxem.
Zamieszczam jeszcze opis sklepu:

Jesteśmy wiarygodnym i fachowym dostawcą markowego sprzętu do profesjonalnej domowej uprawy roślin wszelkiego rodzaju. Dzięki produktom które znajdziesz w sklepie grower.com.pl będziesz mógł cieszyć się pięknem roślin o każdej porze roku. Naszym zadaniem jest dostarczenie na Polski rynek towarów o najwyższej jakości przy zachowaniu rozsądnych cen. W naszym sklepie oprócz markowych producentów nawozów takich jak: Canna, Hesi, Plagron, Biobizz, Bionova, No mercy znajdziesz całą gamę produktów, które pomogą w pielęgnacji Twoich roślin a także zapewnią im odpowiednie warunki do prawidłowego rozwoju. Oferujemy pomieszczenia do uprawy (GrowBox'y), lampy HPS, układy zapłonowe, systemy wentylacji, systemy hydro i aeroponiczne.
Sklep oferuje produkty w następujących kategoriach:

* NAWOZY
* GROW BOX'Y / POMIESZCZENIA DO UPRAWY
* OŚWIETLENIE
* AKCESORIA DO UPRAWY
* DONICZKI
* FOLIE
* KLONOWANIE/UKORZENIANIE
* NEUTRALIZACJA ZAPACHU
* PODŁOŻA
* PRODUKCJA Co2
* PRZYRZĄDY POMIAROWE
* REGULATORY pH
* ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN
* SYSTEMY HYDROPONICZNE
* SYSTEMY NAWADNIAJĄCE
* WENTYLACJA

Obsługa sklepu Grower.com.pl zrobi wszystko, aby zakupy były przyjemnością, a oferta zadowoliła najbardziej wymagających Klientów.


Chciałbym prosić dotychczasowych i nowych Klientów sklepu o wystawianie opinii. Dziękujemy dotychczasowym Klientom za zaufanie jakim obdarzyliście sklep i dziękujemy za wsparcie. Dopiero teraz wchodzimy na Polski rynek z pełnym asortymentem tak aby zadowolić wszystkich Klientów nie ściemniać z wysyłkami i utrzymać pełen profesjonalizm pod każdym względem.


W sklepie grower.com.pl pojawiły się kompletne zestawy do uprawy w rewelacyjnych cenach!

Zestawy zawierają wszystko co niezbędne do uprawy, wszystkie wyposażone są w kompletny zestaw oświetleniowy HPS. Zestawy oferowane są w dwóch wersjach, Eco i Lux. Wersje Lux wyposażone są w pH- metr firmy Milwaukee, powiększony kompletny zestaw nawozów Hesi, CoolTube, oraz żarówkę Osram PlantaStar na obie fazy.

Od dziś w sklepie można otrzymać również produkty firmy Silvandersson, różnego rodzaju Lepy oraz pułapki.


W sklepie grower.com.pl pojawiło się mnóstwo nowych produktów nawozy między innymi firmy Growth Technology, odbłyśniki Adjust-A-Wing w wersji DUAL (2 x 600W lub 2 X 400W), filtry i wentylatory Prima Klima, cyfrowe układy zapłonowe Lumatek Super Lumen, programatory oraz inne akcesoria niezbędne do uprawy!!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!!!

Wszystko dostępne od ręki!!!
Możliwość odbioru osobistego w Łodzi lub dowolnym umówionym miejscu w naszym mieście!!!
Dla forumowiczów podaje kupon rabatowy na wszystkie nasze produkty upoważniający do 8% rabatu

KOD RABATOWY: T.ORG

(kod należy wpisać w polu "kupon rabatowy" po dodaniu produktów do koszyka/ kod ważny do końca miesiąca)



Informujemy że zamówiony towar można odebrać w naszym magazynie w Łodzi lub dowolnym umówionym miejscu w naszym mieście (zamówienia można składać poprzez nasz sklep internetowy, mailowo lub telefonicznie). Możemy również dowieść osobiście zamówiony towar do Konstantynowa Łódzkiego, Aleksandrowa Łódzkiego, Pabianic, Zgierza, Brzezin, Głuchowa, Tuszyna, Ozorkowa, Rzgowa, Strykowa, Koluszek po wcześniejszym umówieniu i ustaleniu szczegółów.

Pozdrawiam,
www.grower.com.pl

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 9 miesięcy temu...

Witam!

Jestem bardzo zadowolony z przesyłki, na drugi dzień miałem już paczkę, niedość, że dostałem 8% rabatu to jeszcze dostałem 2 gratisy w tym 8 tabsów CO2, do tego wszystkiego dołozyli jeszcze stos gazetek

Co do paczki, świetnie zabezpieczona i opakowana dyskretnie, nawozy były magazynowane w ciemnym i wilgotnym miejscu czułem to pod ręką, także wielki pozytyw dla tego sklepu, polecam wszystkim!

Peace! :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Ja dziś odebrałem paczkę, wczoraj wysłali dzisiaj już mam.

Moje rurki są jak najbardziej w porządku i nowy box już stoi. Co do opinii: można z łatwością się dogadać, kontakt zajebisty chłopaki zawsze pod telefonem, dobre ceny, szybka dostawa, towar bardzo dobrze zabezpieczony, gazetki i super gratisiki w 100% polecam ten sklepik. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Polecam ten sklep każdemu, obsługa bardzo miła i profesjonalna, odpowiadają na wszystkie, nawet najgłupsze pytania. Szeroki asortyment, rewelacyjnie zapakowany towar oraz szybka wysyłka. Towar jest bardzo dobrej jakości, dodatkowo trafiły się fajne gratisy

Na pewno nie będzie to moje ostatnie zamówienie w tym sklepie.

 

Mozna odebrac ich paczki w siedzibach firm kurierskich (np. siodemka). Paczki maja solidnie i dyskretnie zapakowane, wiec nie ma problemu a na miejscu przy odbiorze mozna sobie wszystko obejrzec.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 11 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+