Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
dutch-passion.com panpestka.pl
GanjaFarmer.pl

seedbank | ganjafarmer.com.pl

Recommended Posts

https://ganjafarmer.com.pl/

Jesteśmy na rynku od 2009 roku.

Mamy ogromne zaufanie i szacunek u klientów.

Codziennie robimy wszystko by wciąż być waszym numerem jeden:

WYSYŁKA:

• Błyskawiczna wysyłka (zamów do 12:00, a wyślemy jeszcze dzisiaj)

• Dyskretne pakowanie (bez nazwy sklepu, bez żadnych symboli na paczce)

• Darmowa dostawa od 400 zł

• Wysyłamy na Paczkomaty / Kurierem UPS / Pocztą

• Wysyłka Pocztą Polską tylko 5 PLN

TOWAR:

• Ogromny asortyment (około 1000 odmian i wciąż dodajemy nowe)

• Maksymalnie świeży towar

• Uznajemy reklamacje

• Jesteśmy autoryzowanym i oficjalnym dystrybutorem znanych marek

• Nasiona dostępne OD RĘKI

CENY:

• Nasiona w rekomendowanych cenach producenta

• Gratisy do każdej paczki (bibułki, zapalniczki, długopisy i katalogi)

• Darmowe nasiono feminizowane, już przy zakupie za 50 zł

• Atrakcyjne promocje - nawet do 30% rabatu

• Negocjowane ceny, zniżki dla wszystkich klientów!

ZAUFAJ NAM - Dołącz do grona zadowolonych klientów :)

Przyjmujemy zamówienie TELEFONICZNIE, przez EMAIL, oraz ONLINE:

Siewka,
W moim przypadku, tak samo jak zeszłym razem, nie zawiodłem się. Pestki pierwsza klasa, 100% wykiełkowanych. Paczka trafiła do mnie 2 dni po przelaniu kasy, więc nie było nawet potrzeby się kontaktować. Do tego jeszcze wygrałem nagrodę w loterii, którą cieszyłem się już na 2gi dzień.
Polecam, GF nie daje gówna. :zjarany:

Witam,

Niestety przynoszę smutną wiadomość gdyż jestem zawiedziony (po zakupie trój packa White Russian Femi) , no niestety ale żadne z 3 nasion nie wykiełkowało.

kontakt oceniam na dobry

przesyłka też pozytywna po 2 dniach doszło, elegancko zapakowane. ale nasiona to porażka ;/

W każdym takim przypadku jest możliwa wymiana nasion. Prosze tylko pamietac o tym ze musimy respektowac prawo.
Prosze o zgłoszenie reklamacji i bedziemy dzialac :)

seedbank godny uwagi, zdrowie nasionka i 100% kiełkowalności :) czytałem że ktoś tam miał problemy z tym ... ale to jest nie możliwe nasiona od grzesia zawsze pękają :) przesyłka szybka i bezpieczna. POLECAM :)

Już po raz drugi mogę gorąco polecić - bardzo dobry kontakt, pestki bez zarzutu.

Witam!! Chciałbym się dowiedzieć czy jeśli jestem zarejestrowany na stronie sklepu to moje dane są dostępne w razie kontroli :police: ?

Witam!! Chciałbym się dowiedzieć czy jeśli jestem zarejestrowany na stronie sklepu to moje dane są dostępne w razie kontroli :police: ?

Nie, dane nie sa nikomu udostępniane, to po pierwsze. Po drugie, system sklepu jest tak skonstruowany, ze jest to niemozliwe zeby wykrasc jakies dane. Po trzecie, policja nie ma prawa nas kontrolowac i sprawdzac danych klientow, poniewaz dzialamy legalnie i nie maja podstaw prawnych by to zrobic. Po czwarte, nawet jakby ktos chcial sprawdzic dane klientow, to bez naszego pozwolenia nie ma takiej mozliwosci, poniewaz caly sklep jest zabezpieczony baaaardzo skomplikowanym haslem i systemem szyfrowania SSL, ktory uniemozliwia szelkie próby włamania. A my najzwyczajniej w swiecie nikomu nie udostepnimy hasła (yyy.. zapomniałem? :)). Po piąte, zawsze możesz prosić nas o usunięcie konta.

Pozdrawiam!

Nie, dane nie sa nikomu udostępniane, to po pierwsze. Po drugie, system sklepu jest tak skonstruowany, ze jest to niemozliwe zeby wykrasc jakies dane. Po trzecie, policja nie ma prawa nas kontrolowac i sprawdzac danych klientow, poniewaz dzialamy legalnie i nie maja podstaw prawnych by to zrobic. Po czwarte, nawet jakby ktos chcial sprawdzic dane klientow, to bez naszego pozwolenia nie ma takiej mozliwosci, poniewaz caly sklep jest zabezpieczony baaaardzo skomplikowanym haslem i systemem szyfrowania SSL, ktory uniemozliwia szelkie próby włamania. A my najzwyczajniej w swiecie nikomu nie udostepnimy hasła (yyy.. zapomniałem? :)). Po piąte, zawsze możesz prosić nas o usunięcie konta.

Pozdrawiam!

Bardzo mnie to cieszy :) Na 10 nasion wykiełkowało 10. Szkoda, że gratis nie był związany z zamówieniem ale to gratis więc nie można wymagać. Pozdrawiam

Witam własnie gromadze arsenał na outa 2010 :) Zakupione pechy w tym sklepie są cudne( Dobry kolor, twardość ;P) + oczywiście gratisy dość spore z miłym zaskoczeniem :) Przesyłka dobrze zapakowana, i ekspresowa dostawa. Na pewno będę kupował w tym sklepie.

W poniedziałek zamówiłem, dziś paczuszka doszła, wiec bardzo szybko :). Kontakt, hmmm, zamówienie bez zbędnego pieprzenia, jak we wcześniejszym zdaniu napisałem błyskawiczne . Dostałem gratis 3 pesteczki Swiss Mix i blunta :). Jedyny minus, to inna odmianka niż zamawiałem. Miał być White Master, a jest DRxWM. No cóż, nie gniewam się hehe, niech i tak będzie

Może ten krosik przejął potencjał od WM

Na temat kiełkowania się nie wypowiadam, gdyż jeszcze tego nie robiłem, ale pestki od Grzesia, wiec chyba nie trzeba :ganja:

Opinia tylko tu niestety :) ale pozytywna :D

Witam, aktualizuje opinie;) Nasionka pekaly prawie wszystkie, jakos 95% kielkowalnosci, wiec wynik jak najbardziej zadawalajacy. Maly minus to byla niezabezpieczona odpowiednio paczka, mogla byc tam jakas folia babelkowa poniewaz poczta pozbawila mnie 1 i 1/2 butelki nawozu. Kontakt w miare mozliwosci, wiadomo nie kazdy siedzi 24h przy monitorze. Ocena koncowa 4+/5. Goraco pozdrawiam farmera i zachecam do zakupow.

Hehe, polecam seedbank :) Nie można się na nim zawieść. Jest pełny kontakt, szybka i jasna przesyłka. Wszystko dobrze pięknie i nawet ak47 w gratisie dostałem :D

Poraz kolejny zamawialem sionka u ganjafarmera i znowu jestem bardzo zadowolony. Dobry kontakt, szybka przesylka no i gratisik :D Tylko co to za gratis bo nie jest w ogole podpisany ? Polecam ten seedbank :D

Zamówiłem, wpłaciłem i dwa dni później nasionka były u mnie :) Polecam!

wszystko w jak najlepszym porządku nawozy zapakowane bardzo dobrze ;) i miły gratis w postaci 2x WR ;]

Polecam :D Sprawnie i szybko. Kontakt ponadprzeciętny.

Sześć nasionek gratis :D Wykiełkowało 100% zamówienia.

Dodam jeszcze, że rok temu sytuacja była identyczna. :D

Pełen profesjonalizm. Tak trzymać.

Sklepik godny polecenia.wszystko w porzadku,paczka dobrze zapakowana,szybka dostawa i najwazniejsze: nasionka dobrej jakosci :)

Zamowilem sobie miedzy innymi: Maroc x GWS (FEMI) , Passion x GWS (femi) , GWS (femi) a w gratisie otrzymalem 3x swiss mix :)

POzdro

zamówienie przyszło w jeden dzień, więc super szybko. Fajny gratis + gazetka + niespodzianka:) Jestem zajebiście zadowolony tylko jedno mnie dziwi. W paczce GGS 6 + 1 to gratisowe nasionko powinno mieć jakiś kolor. U mnie są wszystkie jednakowe, no ale to pewnie grzesiek nie pomalował:D

-----------------------

i jeszcze jeden myk. W 4 paku easy sativy było 6 pestek:)

Szybka dostawa, dobry kontakt mailowy, pestki dobrze zabezpieczone.Przy pakowaniu zaszla mala pomylka, ale barkujace nasiona byly u mnie juz po 3 dniach od napisania maila.Jak najbardziej polecam.

:peace: