Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Marihuana leczy ze szkodliwych uzależnień


Rafael31

Recommended Posts

Wyciąga ludzi z nałogu alkoholowego, lekomanii i twardych narkotyków.

"Według raportu z badań na 350 palaczach medycznej marihuany, jej obecność w ich życiu pozwoliła 40 proc. z nich uciec od pijaństwa, 66 proc. od nadużywania leków a co czwartemu - od ciężkich narkotyków - czytamy na physorg.com."

Badania przeprowadzono na kalifornijskim uniwersytecie w Berkeley. Autorzy eksperymentu uważają, że "kuracja" z marihuany może

wyciągać z alkoholizmu nawet największych pijaków.

"Palenie marihuany ma mniej negatywnych skutków ubocznych ale nie jest jeszcze tak powszechnie akceptowane jak picie alkoholu - zauważają autorzy raportu."

Dlaczego marihuana wyparła inne używki?

"Dwóch na trzech badanych czuje, że skutki uboczne palenia są łagodniejsze niż przy łykaniu leków czy piciu alkoholu. Jeden na trzech zdecydował się na trawkę, ponieważ mniej uzależnia, a 60 proc. uznało, że marihuana poprawia jakość

ich życia i redukuje dolegliwości związane z chorobami."

http://www.sfora.pl/Marihuana-leczy-ze-szkodliwych-uzaleznien-a14445

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Należy pamiętać że najłatwiejszy sposób porzucenia jakiegokolwiek uzależnienia jest znalezienie sobie innego, i tak np pozornie wyleczeni z seksoholizmu stają się nałogowymi hazardzistami. Pamiętajmy też o tym że bakańsko jak najbardziej może być nałogiem, mimo że nie uzależnia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jesli korzystasz z ganji z umierem to nie uzaleznia. jesli przez dlugi okres bedziesz palil codziennie, pare razy dziennie to sie uzaleznisz...

Nawet nie, weź paliłem przez takie 11 dni po 3 razy dziennie codziennie, a przed tym przez kilka miesięcy prawie codziennie a teraz jakoś nie chce mi się palić. Oszczędzam sobie hajs

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja przez ostatni czas (jakieś niecałe 2 miesiące) palę praktycznie dzień w dzień, teraz jako iż nie mogłem wychodzić z domu paliłem rzadziej i jakoś nie odczuwałem żadnych skutków ubocznych tego, że sobie nie zapaliłem. Co do leczniczego działania marihuany, to prawda. Teraz kiedy często palę to praktycznie nie chce mi się pić alkoholu, nawet piwka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+