Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Szczecin: Proces posła za mariuhuanę


Wujek Wiadro

Recommended Posts

Sami grass jarają, ale nam nie pozwalają... HIPOKRYCI pier**leni!!

 

Szczecin: Proces posła za mariuhuanę

 

Przed szczecińskim sądem Ruszył proces posła Cezarego Atamańczuka oskarżonego o posiadanie narkotyków, kierowanie pod ich wpływem, oraz o próbę wręczenia łapówki policjantom.
Cezary Atamańczuk rok temu został przyłapany przez...
 
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeszcze dał łapówke powinien dostać 3 lata za posiadanie i 3 za prowadzenie pod wpływem a za łapowke niewiem ile to sie daje ale z 5 powinien dostać i niech gnije w więzieniu zobaczy(zrozumie/ją) jak to jest w naszym kraju :?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I czego po nim jedziecie od hipokrytow i innych? Czy to on zdelegalizowal wam marihuane?

Z tego co wiem to zawsze byl ZA, wiec nie szczekajcie jak idioci, ze powinien zgnic w pierdlu bo przypalil trawy, a pracuje w rzadzie.

Poselstwo to tylko jego zawod, taki sam jak kazdy inny, nie jego wina, ze nie udalo mu sie wywalczyc lepszych warunkow dla palaczy.

Oburzacie sie gdy ktos zyje stereotypami, ze marihuana to narkotyk a narkotyk to zlo, tymczasem wy zyjecie stereotypem Atamanczuk to posel, a posel to zlo...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I czego po nim jedziecie od hipokrytow i innych? Czy to on zdelegalizowal wam marihuane?

Z tego co wiem to zawsze byl ZA, wiec nie szczekajcie jak idioci, ze powinien zgnic w pierdlu bo przypalil trawy, a pracuje w rzadzie.

Poselstwo to tylko jego zawod, taki sam jak kazdy inny, nie jego wina, ze nie udalo mu sie wywalczyc lepszych warunkow dla palaczy.

Oburzacie sie gdy ktos zyje stereotypami, ze marihuana to narkotyk a narkotyk to zlo, tymczasem wy zyjecie stereotypem Atamanczuk to posel, a posel to zlo...

Y z tego co widzę to chyba ta wypowiedz po cześći została skierowana domnie a wiec ja nie wiem co on robił ani co chce/chciał zrobić dla MJ i dla nas samych tylko chodzi o to jak z nim postąpią czy umorza to, czy jak. Ale z tego co widze że sędzia nie wydał zgody na CENZURE Oskarżonego i na dodatek nie przyjeli łapówki to zdaje mi się że może go ukarają tylko w tym sęk JAK będzie wyglądała ta kara powinna być stosowna do popełnionego czynu to że jest posłem nie znaczy że dostanie grzywne 1000zł mandatu czy pogrożenia palcem przez sędziego czy jego lidera w którejś tam jego parti, tymbardziej że na dodatek prowadził samochod pod wpływem i co najlepsze chciał się wywinąć ŁAPÓWKĄ

Jeszcze do tego ta AMFA :evil:

A to że chce działać na naszą korzyść CHWAŁA MU ZA TO :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

w tym sęk JAK będzie wyglądała ta kara powinna być stosowna do popełnionego czynu to że jest posłem nie znaczy że dostanie grzywne 1000zł mandatu czy pogrożenia palcem przez sędziego czy jego lidera w którejś tam jego parti

Zgadzam sie z toba. Z jednej strony powinien dostac wyrok taki jaki dostal by kazdy inny czlowiek, bo co z tego, ze jest poslem, prawo powinno traktowac po rowno, z drugiej jednak strony lepiej zeby dostal te 1000zl mandatu, bo w koncu to tez czlowiek i napewno nie chce odsiadywac za przypalanie trawy.

Ze tak dodam, uwazam, iz immunitet poselski to najbardziej debilna rzecz jaka czlowiek mogl wymyslic. Dlaczego oni maja byc ponad prawem? Dlaczego nie mozna np. wlepic im mandatu za przekroczenie predkosci? Czy oni nikogo nie zabija jadac 160km/h w miescie? Paranoja.

Poprostu tylko kretyn mogl wymyslic takie cos...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+