Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marzenia nie do spełnienia xD


Gość DilerSamoZło

Recommended Posts

ja chciał bym założyć w polsce gdzieś coffeshop'a :D ładnie bym go wystroił w środku, nazwał "Hasz Bar" i serwował bym w nim najlepszej jakości towar z szklarni na zapleczu 8)

Bracie jak Ci sie uda osiagnąć coś takiego..to ja chce byc pierwszym klijentem ! :zbakany: Uwalimy sie jak świnie Hahahah :D

Zonk_One,

wystarczy jedno, i sprzedawac - bd kasa:D wiesz, wyciagasz z wora palenie i kupujesz tyskie...

Tylko jak by Cie z takim psy zlapaly...

Zatrzymano osobe posiadajaca co najmniej 25 ton suszy marihuany, jednak policja nadal oproznia jego zapasy i liczba ta na pewno bedzie wieksza.

:zbakany: :zbakany:

Haha Może mnie kiedyś zobaczysz w wiadomościach :D Haha..ja bym jechał autostrada i worek otworzył i rozrzucał to gdzie się da..pierw oczywiście bym zapełnił jakiś tankowiec ..zapasy zrobić dla mnie dla swoich i na przyszłe pokolenia..No a później jak wspomniałem to rozdawać szit w całej Polsce..a potem pewnie by mnie capli :pies: i bym poszedł siedzieć..ale przynajmniej żył bym z myślą ze coś zrobiłem dla tego kraju :D

:trawka::trawka::trawka::trawka::trawka::trawka::trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+