Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OOBE - Podróże poza ciałem


Gość Green_Man

Recommended Posts

Witam oglądałem ostatnio program Strefa Tajemnic, całkiem ciekawy program telewizyjny przyglądający sie zjawiskom paranormalnym, ostatnio byl odcinek o podróżach poza ciałem.



Ma ktoś jakieś doświadczenia w tych przeżyciach?

Pozdrawiam i czekam na opinie :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja to próbowałem wiele razy, nigdy mi nie wyszło, ale nie powiem, kilka razy pewnie było blisko, bo odczucia były ciekawe. Osobiście próbowałem ze stymulacją dźwiękową (I-Doser, BrainWave Generator, Hemi-Sync), jak i bez. Na początku ciężko było mi leżeć tak praktycznie bez ruchu przez 30 minut, ale jakoś to opanowałem, połączyłem z medytacją. Zasadniczo, to kładąc się nie wiedziałem czy będę próbował OBE czy tylko sobie leżał i odpoczywał, czy też medytował. Wszystko zależało jak mi się 'uleży' :D. Najciekawszy efekt jaki nie raz u siebie zauważyłem, to takie samo zjawisko, jak nie raz przy wybudzaniu, tj. wrażenie nagłego upadku na łóżko i pełna świadomość, jakby się spadło z kilku metrów, ale tak delikatnie.

Najtrudniej to mi zawsze jest pozbyć się niepotrzebnych myśli, nie umiem się za bardzo skoncentrować na wizualizacji różnych rzeczy wspomagających cały proces (to pewnie przez MJ :D), ale ogólnie sprawa ciekawa i pewnie będę jeszcze dużo razy próbował.

Polecam forum www.paranormalne.pl , jest tam sporo artykułów nt. OOBE, Medytacji, LD (Lucid Dreaming, co jest prostsze i może nawet i ciekawsze :D)

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zna ktoś sposób na wywołanie ducha?? bo na google szukałem i nic szczegółowo nie jest opisane :neutral:

piter056, wejdź na to forum co podałem, tam na pewno coś będzie, chociaż z tego co się orientuję nikt tego nie rekomenduje, bo może wyrządzić trwałe skutki w komunikacji miedzy tobą, a duchami na stałe i zmienić percepcje (po prostu możesz być prześladowany albo 'poryte schizy').

niestety nie mozna jej nigdzie dostac.

No niestety, bo została zdelegalizowana razem z Salvią, Banisteriopsis Caapi i resztą w połowie kwietnia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Raz wyskoczyłem (chyba), jednak zaraz po tym dostałem komunikat aby nie robić tego więcej :(

piter056

Daj sobie spokój z tym!

Jeśli już tak bardzo chcesz to musisz się solidnie przygotować, dużo, naprawdę bardzo dużo poczytać... o duchach ich rodzajach itp. itd. i wiele więcej...

To nie jest tak, że możesz wywołać sobie kogo sobie zażyczysz...

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Udało mi się przeżyć , wyglądało to tak.

Budzę się idę do łazienki przemyć twarz , potem ubieram się , patrzę co jest w lodówce i...

Budzę się tym razem już naprawdę.

Byłem przerażony , bo ja już się obudziłem ! Coś niesamowitego , szkoda , że nie zajarzyłem , bo mogłem to wykorzystać w jakimś celu ( podróż ). Nie da się tego opisać słowami ... Jestem w szoku do dziś dzień.

Do OBEE się przygotowywałem (relax) rano po prostu oniemiałem na cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie mylcie OOBE z świadomym śnieniem.....

Są pewne różnice i to nie jest to samo!!

QBSN przeżyłeś świadome śnienie, a nie OOBE....

Myślę, że pewne ścierwo o nazwie aco może pomóc w poznaniu świata nieruszając się z miejsca... Kwestia tego na ile będzie to prawda, a na ile wytwór wyobraźni raczej nie do rozstrzygnięcia.....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie mylcie OOBE z świadomym śnieniem.....

Są pewne różnice i to nie jest to samo!!

Dokładnie, LD o wiele łatwiej osiągnąć, bo to jest zupełnie co innego. OOBE, polega na wypuszczeniu swojej astralnej kopi w świat transcendentalny, połączonej energetyczną nicią z ciałem macierzystym (w skrócie: Wyjście duchem poza ciało :D). Co do LD to jest to nic innego jak uświadomienie sobie, że w danym momencie śnimy (oczywiście jeśli naprawdę śnimy :D). Jak wiadomo we śnie jesteśmy w stanie zrobić wszystko, więc uświadomienie sobie tego daje nam klucz do morza możliwości. Mamy wtedy wrażenie, jakby wszystko dookoła było rzeczywiste, wszystko nagle przestaje wydawać się jak sen, staje się bardziej klarowne i przewidywalne, bo zaczynamy nad tym panować.

QBSN, To co ty przeżyłeś, to musiało być LD, ponieważ przy OOBE interakcja jako ciało astralne w świecie trójwymiarowym jest niemożliwa. Pewnie miałeś po prostu bardzo realistyczny sen, a ten etap przygotowań o których wspomniałeś pewnie to jakoś pogłębił i urzeczywistnił nieco bardziej :wink:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Raz po zjedzeniu sporej ilosci lysiczek lancetowatych opuscilem swoje cialo doswiadczylem czegos podobnego do OOBE. Mianowicie lezalem na lozku sluchajac chillout i za chwile nie wiadomo skad znalazlem sie na korytarzu. Wszedlem do pokoju i zobaczylem siebie. Troche mnie to przerazilo, ale muzyczka mnie uspokoila. Potem palac papierosy kilka razy zawieszalem sie i po chwili orientowalem sie, ze caly czas cos przypalam dookola siebie: to łożko, to kołdre; wiec na nastepnego papierosa wyszedlem zapalic na ganek przed dom. Po chwili pogubilem sie w swoich myslach i nie wiedzialem czy na pewno jestem na zewnatrz, czy przypadkiem nie leze na lozku i nie podpalam sie. Odwrocilem glowe w kierunku uchylonych drzwi i wtedy przeszla przeze mnie jakby fala energi i tak jak na filmach, jakby moja dusza poleciala na pierwsze pietro do mojego pokoju zobaczyc czy jestem na lozku. Po chwili sie ocknalem i wiedzialem, ze na pewno nie ma mnie w pokoju, bo widzialem to. Od tamtego razu tylko jeszcze raz jadlem grzyby w samotnosci i zaliczylem na poczatku porzadnego godzinnego badtripa. Teraz jadam tylko w znajomym towarzystwie. Tamtego dnia uwierzylem w roznego rodzaju doswiadczenia typu OOBE.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+