Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Uświadamianie rodziców


hassan

Recommended Posts

Jak przekonaliście swoich rodziców do tej pieknej rośliny? Potrzebuje pomocy ,bo moja matka niby wie ze nie jest to aż takie groźne ale z zasady mówi "NIE" bo sie nasłuchała różnych bzdet . poradzcie coś prosze was

ps. matka nie chce czytać żadnych raportów WHO bo nie ma zamiaru :/ nie wie o tym praktycznie nic

uprzedzam wszelkie pytania mam 22 lata i mieszkam ze starszą jeszcze.

Co zrobić mam ?

Blass Ya

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

moi rodzice widzieli mnie kilka razy upalonego i nawet wyczówali zapach w pokoju ale jakoś nigdy nie mówili nie pal marihuany bo to straszne uzależnienie itd. Głównie to im przeszkadza mój słaby alkoholizm bo lubie się czasem narąbać ale bardzo sporadycznie raz na miesiąc albo 2 więc chyba nie jest źle. Jeśli chodzi o motyw z wyrzucaniem z domu i życiem na własną rękę to też miałem takie akcje od strony rodziców ale myśle że to normalne. Może nie ma tak każdy ale trzeba wiedzieć że rodzice są przewrażliwieni i starać się jakoś ugodowo załatwiać takie problemy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Rodzicom nigdy nie przetlumaczysz na tyle, zeby to zaakceptowali w 100%. Myslalem ze moj ojciec juz sie nie bedzie dopierdalal a tu ziomek wyjechal do niego z tekstem: "Bierzemy mlodego nad morze na blanta", po powrocie widac ze strasznie wkurwiony, plul sie itp. Nie straszyli mnie ze mnie wywala z chaty, w jakims stopniu na chwile obecna to akceptuja, tzn. ogolnie wiedza ze jaram, ale nie wiedza gdzie, kiedy, z kim i w jakiej ilosci. Kiedys mnie matka przylapala przed kompem z bongiem w lapie i mialem krotka gadke na drugi dzien.

Jak wytlumaczyc rodzicom... Po pierwsze powiedz im ze nie wyladujesz na cmentarzu (mojej mamie glownie o to chodzilo), rowniez jest wazne zebys powiedzial ze nie wciagniesz sie w twarde narkotyki, bo masz swoj rozum (zakladam ze tak jest), a najlepiej zmus ich do obejrzenia jakiegos dokumentu na ten temat, zeby im pokazac ze to nie jest takie zle jak sie mowi.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+