Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Miętowy Joint


Daro93pk

Recommended Posts

Co myślicie żeby Grass mieszać z ususzoną miętom ? To jest tylko propozycja bo nigdy nie próbowałem. Mięta dodałaby smak a grass by 'kopał'. Jak myślicie są tz skutki uboczne ? :joint:

:elo:

Palilem ostatnio jointa z miętą bo sobie ją ususzylem, w smaku jak dla mnie bardzo dobry ale nie czuc zadnego mentolowego aromatu i raczej skutków ubocznych tez niema :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja ostatnio paliłem blancika mj+żarnowiec+mięta. Całkiem dobrze się paliło, żar trzymał, dym przyjemny, kłebisty z lekką nutą świeżości (mięta). Dym żarnowca ogólnie wydaje mi się łagodniejszy od nikotynowego, poza tym nie powoduje stymulacji nikotynowej, która wielu nie odpowiada, albo po prostu źle ją znosi :zrzut: . Chociaż cytyzyna w żarnowcu sama w sobie powoduje pewną regulację ciśnienia w organiźmie co daje efekt lekkiej stymulacji ale to nie jest to samo co nikotyna (ciekawostka, jak palę nikotynę to czuje spadek temperatury ciała, takie lekkie wychłodzenie i wyraźne uspokojenie, zaś przy żarnowcu na odwrót, ciepło spływa z głowy do nóg, lekkie pobudzenie myślowe... najlepiej wyczuwalne w spokojną ciepłą noc siedząc na parapecie ;) ).

Ważne żeby wszystko dobrze spreparować.

Btw. joint to przypadkiem nie określenie papierosa marichuanowego bez dodatków, a skęt/blant mieszany?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Btw. joint to przypadkiem nie określenie papierosa marichuanowego bez dodatków, a skęt/blant mieszany?

Joint jest skręcany z bletki a blant z liścia tytoniu (wziętego z cygaretki np).

Joint to samo zioło w bibułce, BLUNT to czyste zioło w liściu tytoniu a skręt/blant to mieszanka zioła z tytoniem albo czymś innym :P.

A co do tematu, to kiedyś paliłem skręta z tytoniem mentolowym... nigdy więcej :P. Ale może są miętowe/mentolowe bibułki/blunty :P.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+