Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Stopień zaawansowania (?) :-/


IwannaGrow

Recommended Posts

Witajcie. :)

Ostatnio mniewam rozkminy odnośnie stopnia zaawansowania w jaraniu.

Spowodowane jest to tym że pale od pół roku średnio raz na tydzien i powiem Wam szczerze że własciwie 2 baty z ziomkiem i jestem pozamiatany.

Denerwuje mnie to że jako jedyny z towarzystwa jaraczy zawsze mam kuresko ogromnego packamana po zielonym. Nikt inny tak nie ma.

Ziomale palą od paru ładnych lat dzien w dzien i nie mają już takiego stanu. Dodatkowo mogą jarać po 10 batów pod rząd z małymi przerwami a ja już wymiękam po 1-2.

A może to coś ze mną nie tak ?!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

IwannaGrow, To sie chlopie ciesz, ze wymiekasz po 1-2 batach...Tez bym tak chcial ;) W sumie ja doswiadczylem czegos takiego, ze palilem sobie rok dzien w dzien przestalem na 3 miechy i dalej moge spalic duzo... Mam duza bombe juz po 1-2 wiaderkach a moge zassac 5 czy 6;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No bez kitu macie pluca :D hehe ja generalnie nie wale wiader, bo nie lubie.

A tak wracajac do tematu, to palenie mj to nie jest przeciez zaden wyscig, czy zawody kto wiecej moze zjarac (chociaz za malolata czesto tak bylo :joint: ) Palisz tyle, aby dojsc do takiego stanu, jaki chcesz miec. Nie wazne czy to bat, czy dwa baty :happy: a wielki pacman, to jest zupelnie normalne i jak dla mnie jedno z lepszych efektow palenie mj :D:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Stary to jest normalne, im wiecej sie pali tym wiecej mozna. Dlatego ja nie pale czesto, ba powiedzialbym ze wrecz rzadko, mnie tez po 2 batach nokautuje. Mi to odpowiada ze nie musze wiecej spalic i nie mam zamiarau dochodzic do stanu w ktorym bede musial skopcić min 5 gibonow.

Pomysl o murzynach na jamajce - tam co trzeci kopci blanty caly dzien i jeszcze wieczorem chodzi skubaniec :joint: wszystko rozchodzi sie o doswiaczdczenie i przyzwyczajenie

joł

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No zależy kto jaki temat pali.Wiadomo wszędzie jest inny więc nie ma co wymieniać kto ile spali.Ja ostatnio joincika wypaliłem sam i kumpel też spalił to następnych już nie chcieliśmy a jaramy dosyć sporo.Ogólnie najlepsze to jest weekendowe jaranie 4-5 dni przerwy i w piątek i sobote zajebista faza wchodzi.Lecz u mnie ostatnio krucho z tym weekondowym.Jak tu nie zajarać jak tyle ludzi proponuje :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+