Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Przyklej plakat u sąsiada


aaabbbccc

Recommended Posts

MASOWO ROZKLEJAMY PLAKATY ZWŁASZCZA PRZED MARSZEM

PEŁNA MOBILIZACJA, JEST NAS TYLU, ŻE GDYBY KAŻDY TYLKO RUSZYŁ PALCEM TO POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO PRZYWYKŁOBY DO MARIHUANY

STWARZAJMY WRAŻENIE ŻE JEST NAS WIECEJ NIŻ JEST FAKTYCZNIE, A NIE ODWROTNIE.


RAPORT WHO W PIGUŁCE

PLAKATY I WLEPY

 

INNE GRAFIKI PROPAGANJOWE

PORADNIK PLAKATOWICZA


PAMIETAJ ABY NIE KLEIĆ W MIEJSCACH W KTÓRYCH MOŻESZ COŚ ZNISZCZYĆ LUB KOGOŚ ZDENERWOWAĆ - NIE O TO NAM CHODZI.

zdrowie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Byłem dzisiaj w małym punkcie ksero, siedział sobie starszy pan z drukareczką , a że drukowałem ponad 150 stron to czekałem ponad 10minut.

Jak zobaczył co drukuję był oburzony, myślał jak typowa osoba która nie ma pojęcia o tym temacie. Po 15 minutach rozmowy dziadek uległ logicznym argumentom i tak oto mamy kolejnego zwolennika legalizacji :D

A na miasto frunie 150 plakatów

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Proszę Was koledzy i koleżanki - nie opierdalajmy się w czasie kiedy naprawdę jest nadzieja.

Naprawdę nie jest to wina ludzi , że w większości są przeciwni legalizacji. Gdybym sam nie zainteresował się tematem tez byłbym przeciwny.

Dopóki sam nie zagłębisz się w informacje na ten temat w internecie jedyne co do ciebie dociera to jakieś kłamliwe przebłyski w mediach.

Zalejmy ten kraj plakatami, może ludzie zaczną o tym rozmawiać, może coś się ruszy.

Nie wygramy tej wojny tylko obrażając policjantów, bo to nie tu leży problem. Gdy zmienimy prawo policja stanie się niegroźna.

Moim zdaniem, wszyscy którzy nie ruszyli palcem aby zrobić coś w kierunku zmian nie mają żadnego prawa aby narzekać, kiedy będą siedzieli na dołku a może i w więzieniu za posiadanie poł grama marihuany. Niestety samo się nic nie zrobi.

Obecne prawo jest bez sensu, obywatele są okłamywani i trwa swego rodzaju zmowa milczenia. Nie przypomina Wam to czegoś?

Ja widzę wiele podobieństw z czasami minionego ustroju w naszym kraju, czyli komunizmie. Choć na pewno w obecnej sytuacji mówimy o zupełnie innej skali zjawiska, to wtedy też panował zamordyzm i hamowane były naturalne zachowania społeczne.

Jeżeli 20 lat temu zwykli ludzie wygrali z władzą, a mieli przeciwko sobie wojsko, policję, rząd i wiele innych służb stworzonych tylko do tego aby z nimi walczyć, to naprawdę wierzę że nam też się uda.

Wezmy się do roboty. Jest nas tylu, że gdyby każdy podniósł chociaż jeden palec to Polska by się zatrzęsła.

POKÓJ

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+